Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek, ha bent alszik...

Szerintetek, ha bent alszik valaki az Ikeaban, annak mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rossz csoport, de ezt rengetegen olvassatok.

Youtube-on rengeteg ilyen video van. Par videos elbujik egy szekrenyben, majd eltoltenek egy estet ott, reggel nyitaskor pedig kijonnek. Szerintetek ez milyen kovetkezmenyeket vonhat maga utan? Es a szemelyzetnek, akik zaras utan nem vettek ot eszre?



2018. máj. 1. 09:23
 1/10 anonim válasza:
98%
Szerintem ezek mind szponzorált videók, csak nem mondják el. Tudják, hogy ott vannak, megengedték nekik. Ha pedig nem, akkor komoly jogi következményeket vonhat maga után.
2018. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
14%
Este a bejáratot őrzik belülről, és három óránként körbejárja egy biztonsági őr zárás után az Ikeát. Egyszer csináltam már ilyet, de nem vettek észre, pedig kint mászkáltam. Volt egy nagyon húzós pillanat amikor azt hittem lebukok, mikor eldöntöttem egy lámpát, de gyorsan visszabújtam a szekrénybe. Nagy adrelalin löket volt estére😜
2018. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
72%
Nem lennék biztonsági őr az ikeában.. éjszaka minden bújkáló döntögeti a dolgokat, tiszta kísértetkastély feeling.
2018. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Birtokháborítás. Ha biztonsági őrök elkapnak, akkor polgári pert indíthatna ellened az IKEA, de nem indítanak ilyenkor, csak felvesznek a biztonsági őrök egy jegyzőkönyvet, aztán kikísérnek. Erőszakot csak akkor alkalmaznának, ha erőszakos lenne a fellépésed, vagy ellenkeznél.


Ha viszont kárt tennél - akár véletlenül is- valamilyen bútorban, akkor megtéríttetnék veled a kárt.

2018. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Ahogy az előző válaszolta, ha elkapnak és nem okoztál kárt, nem akartál ellopni semmit, akkor nem csinálnak belőle nagy ügyet.

Még.

Mert a cégnek negatív reklám lenne egy ilyen balhé és azt el akarják kerülni ameddig lehet.

De ha megunják - és nem tudhatod nem éppen te leszel-e az, akinél megunja a cég -

2018. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

Ahogy az előző válaszolta, ha elkapnak és nem okoztál kárt, nem akartál ellopni semmit, akkor nem csinálnak belőle nagy ügyet.

Még.

Mert a cégnek negatív reklám lenne egy ilyen balhé és azt el akarják kerülni ameddig lehet.

De ha megunják - és nem tudhatod nem éppen te leszel-e az, akinél megunja a cég - akkor pert indítanak és nagyon ráfázhat az illető.

Szóval inkább nézd mások marhaságait és ne te legyél az, aki elköveti!

2018. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem jó buli a dolog én meg fogom csinálni. Bebújok egy ágynemű tartóba ott békésen el is tudok szunyálni.
2018. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Shai-Hulud ***** válasza:
95%
Ja. Éjszaka még a mozgásérzékelők is alszanak az Ikeában. :-DD
2018. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

8#


Majd összerakjuk őket.

2018. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szomszédom volt már őr az IKEA-ban, de ő semmi ilyet nem mesélt. Mondta hogy ő szerette csinálni csak otthagyta mert a bejárástól sokallt be mert 1 óra volt az út autóval, tömegközlekedéssel meg még több és ezt unta meg.
2018. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!