Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetjük ezért?

Feljelenthetjük ezért?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy osztálytáraam, nevezzük petinek (nem az igazi neve) aki anotalkon magát nőnek kiadva, az én címemet adta meg egy “férfi”nak mondván hogy “nála” (azaz a csaj akinek kiadta magát) szexelhetnek majd. Megadta neki a pontos címem, és most félek hogy az a “férfi” idejön! Mit tudok tenni? Anyukámnak szóltam, de ő azt mondtam haggyam. Tényleg haggyam, és tekintsek el fölötte?
2018. jún. 4. 15:06
 1/10 anonim válasza:
100%
szerintem ezért simán fel lehet jelenteni.
2018. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Fel lehet jelenteni, azonban bizonyíték is kell hozzá hogy ezt tette.
2018. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1, #2!

Van egy szemtanú, (talán 2) de ők letagadnák, mert nem vagyok jóba velük... (a tettessel se gagyok jóba)

Így mit tudok tenni?

2018. jún. 4. 15:31
 4/10 anonim válasza:
39%
Hát így maximum akkor tudsz valamit tenni ha az Anotalk kiadja a beszélgetést a rendőrségnek, MAC címmel együtt.
2018. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan tudom elérni?
2018. jún. 4. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Feljelented és a rendörségnek joga van elkérni a beszélgetést.
2018. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok. Bizonyítéknak megfelel az, ha viberen megkérdezem tőle hogy miért tette, és ő pl olyat válaszol miért ne? És le screenshotolm?
2018. jún. 4. 15:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Följelentheted. A feleségemet igaztalanul, puszta rosszindulatból följelentette egy alkesz lopásért. Nem kellet semmi bizonyítékot szolgáltatnia, bemondásra kivizsgálták az ügyet (természetesen bűncselekmény hiányában felmentették a feleségemet).

Megteheted a feljelentést, jegyzőkönyvbe veszik, hogy van róla viber beszélgetésed is, ha nem valami nagyon nemtörődöm rendőrt fogsz ki, normálisan kivizsgálják az esetet.

2018. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi mindenki! Igyekszek intézkedni, és ezt NEM hagyom annyiban. Mindenkinek járt a töld hüvelykúj! Mégegyszer köszi!
2018. jún. 4. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez személyes adattal visszaélés.
2018. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!