Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólnak be/tiltanak...

Miért szólnak be/tiltanak ezért a Honfoglalóban? (tovább)

Figyelt kérdés

Ritkán előfordul, hogy mikor látom egy játék során, hogy esélytelen vagyok megnyerni, végig harmadik vagyok szinte és ha a második helyezettet támadom a végén és ő lesz az utolsó ezáltal, akkor az első helyezett, valami elmarasztalót beír a csetbe...

Vagy van, aki a vártámadásért sopánkodik, azt se értem.


A játék célja alapvetően a szórakozás és a minél több xp szerzése, ezáltal minél magasabb szint elérése. Ezt nem részletezném, aki ismeri a játékot, úgyis vágja. Nem ilyen udvariaskodó egyenlősdi szerintem, mint ahogy pár stréber jóskapista elképzeli.

Egyébként meg pusztán csak a tudással elképesztő erőfeszítés lehet lvl100 fölé eljutni, aki erre képes, az olyan ultraintelligens ember lehet, hogy szerintem az a méltatlan, ha ilyen lakossági játékkal játszik.


Én odafigyelek a stratégiára is és szeretem a várazós játékot. Nyilván nem esek neki egyből egy olyannak, aki szemmel láthatóan kb a hármas átlagért küzd hatodik félévkor és kifejezetten gáznak tartom, ha valami nagyon gyakorlott és nagytudású játékos nem váraz le mihamarabb, hanem azon élvezkedik, hogy a kénye-kedve szerint alakítja a játékosok sorrendjét maga mögött.


Most akkor én ülök fordítva a lovon, vagy mivan?



2018. febr. 28. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Kit erdekel?
2018. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is várazni szoktam, de nekem nem nyafiznak... mondjuk... mindig kezdő profilként játszom, lusta vagyok eggyet megjegyezni XD

Pedig kéne... XD

2018. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ki van kapcsolva a chat
2018. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De az első helyezett miért ír be a chatbe, ha nem is őt támadták? :D
2018. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán értem...Most az a bajod, hogy aki annyira okos, nem szerzi meg az első adandó alkalommal a várad? :D Én ha pont nyerésre állok a játékban, van, hogy direkt nem támadom meg a leggyengébb várát, ha látom, hogy kb egy szinten van a 2. helyezettel, hanem megvárom, hogy valamelyikük megtámadja a másik várát és általában 1-2 tornyot sikerül így ledönteniük, szóval legalább annyival kevesebbért kell harcolnom :D
2018. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig várazok. Nem tudtam, hogy ezt tilos... ezért van az a szárnyas lehetőség. Különben miért ne lenne. Ha meg nem szabálytalan, akkor csak nyihognak mert nekik más játék stílushoz van kedvük. Erre viszont ott a barát lehetőség, ahol akivel csak akarnak, úgy játszanak, ahogy akarnak. És pont.
2018. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Mert bizonyos emberek szerint nem fair pl. nem kétszázas megyét támadni, várazni, utolsót támadni, segítségeket használni. Ők azt gondolják magukról, hogy ők a honfoglaló krémje, pedig valójában semmilyen hivatalos szabály nem tiltja a fentebb említett tevékenységeket. Én kifejezetten élvezem, hogy az íratlan szabályok be nem tartásával idegesíthetem ezeket az embereket. Ne foglalkozz velük!
2018. márc. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy vannak ilyen "íratlan szabályok", akkor most én bunkónak számítok, amiért mindig arra mentem, hogy minél hamarabb az enyém legyen az összes megye? Bár már nem játszom, mert unalmas volt, hogy mindig nyertem, pedig a valóságban nem is vagyok "különlegesen okos" :D
2018. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is azt érzem, hogy ilyen eliteskedő magatartás, hogy majd megmonják, hogy ki hogy viselkedjen. Házmesterország... Ezt nem is tudtam, hogy le lehet némítani a csetet, ez igen hasznos :)

De tényleg ne értem, miért nem különszobáznak az ilyenek és ott nyaliznak egymásnak...

2018. márc. 4. 22:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pont most játszottam két ilyennel. Én 52-es szintű vagyok, a másik kettő 100 feletti volt. Felosztás után második helyen álltam, de az első elfoglalta egy megyémet, ezzel utolsó helyre kerültem. Következő körömben a 400-as megyét támadtam, amit elfoglalt tőlem, ezzel triggereltem, és hiába én voltam az utolsó, végig engem támadott és vette el a megyéimet. Az utolsó körben történelem témakörben - amiben én jó vagyok, és láttam hogy ő nem túl jó- támadtam be a várát, és levertem mind a három bástyáját. 😅 Rögtön nyomkodtam a röhögős emojikat, olyan jó érzés volt helyrerakni az urat. 🤣🤣
2020. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!