Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ügyvédi irodában mennyire...

Ügyvédi irodában mennyire nézik a diploma minősítést?

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom!

De ha én keresnék munkatársat, biztos megnézném.

És aki "gyengén muzsikált" annak nem sok esélye lenne nálam.

2018. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészen változó. Van, ahol nem szempont, máshol cum laude vagy summa cum laude nélkül szóba sem állnak az emberrel.
2018. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem az számít honnan van a diplomád, sokkal inkább az, hogy tudsz-e értelmesen két mondatot elmondani, valamint rád lehet e bízni komolyabb dolgokat egy adásvételi szerződés revíziójánál. No meg persze az sem utolsó, hogy örülsz-e a jelenlegi kormánynak avagy sem ;) Nagyon vigyázz kinek mit mondasz..
2018. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

#3 Én speciel egy év jelöltködés után tudtam meg, hogy a principálisom megveti a jelenlegi kormányt. Sosem került szóba, Facebookon sem láttam semmi jelét tőle annak, hogy mit preferál.

Ez lenne az ideális, persze a gyakorlatban nem mindig így mennek a dolgok.

2018. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

# 4


Na ezaz... így gondolom nem sok megrendelése lehet, és a kapcsolatai sem valami fényesek. Az ilyet kerülni kell... én speciel Fideszes vagyok, semmi bajom a kormánnyal, szerintem minden jól működik de ez az én egyéni véleményem. Hálisten itt az érvényesül aki "közel van a tűzhöz".


bár sajnos nagyon sok jogász és ügyvéd a lázadó anarchistákat védi a markóban az alapítványok felkérésére:( szégyen. Ott sokkal több pénz van, és csinálja is akinek van gyomra elfogadni a mocskos "alapítványi" pénzt.

2018. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már kis mértékben fogyatékos emberrel (komolyan az sajnos és ez szervi született probléma nála) aki kapott jogi diplomát. A memóriája jó és emiatt végezhette el. Ügyvéd nem lett belőle. Jogi asszisztensként dolgozik. Amire kérik azt megcsinálja. Tesz vesz dolgokat. Valamire mindenki jó.
2018. jún. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
#5 Nagyon helyesen teszik, hogy az "anarchistákat" védik és nem fekszenek be a jelenlegi rezsimnek.
2018. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

" Valamire mindenki jó. "

Ha más nem elrettentő példának!


(nem az illetőt bántva, mert dicséretes, hogy elvégezte)

2018. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%
Fel kell tudni mérni az alkalmasságot. Aki a "nálamcsaksummaeltésblablabla" mantrában él, az nem lehet egy nagy "prókátor." Bár őszintén szólva, eleve nem sokra tartom a gyakorlati arcokat (tisztelet a kivételnek).
2018. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!