Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kell valami engedély egy...

Kell valami engedély egy ilyen íj tartásához?

Figyelt kérdés

És szerintetek melyik lenne jobb? hobby szempontból!


[link]


[link]



2018. jún. 13. 22:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem kell hozzá, nekem is van három :)
2018. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Első vagyok megint.

Viszont a helyedben nem rendelnék a vám miatt. Jobban jársz, ha magyarországon szerzed be. Pl az elsőmet Decatlonban vettem és azóta is tökéletesen működik :)

2018. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a tanácsot
2018. jún. 14. 00:40
 4/6 A kérdező kommentje:
És mit kell nézzek hogy az én méretem legyen? Lbs cm? 19 vagyok, 80 kiló és 190 magas xdd
2018. jún. 14. 00:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet elmeened egy íjászboltba és ott íjakat próbálni, hogy a számodra ideális húzóerőt megtaláld. A viseléséről meg annyit, hogy közterületen lehetőség szerint becsomagolva vidd (én pl. horgászbot tokjába raktam). A vesszőket meg értelemszerűen tegezben vagy esetleg az íj mellé csomagolva ha keveset viszel. Így nem igazán kötnek bele.
2018. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csiß ***** válasza:
ez olyan alacsony értékű,hogy nem szedik ki a vámon :) De én sem rendelnék innen.Íjat úgy érdemes vásárolni,hogy bemész egy üzletbe és kipróbálsz párat.
2018. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!