Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Trükközhetnek, előfordulhat...

Trükközhetnek, előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés
Szombaton ellopták a párom táskáját, személyes okmányok és egy Erste, nem bankkártya, csak az a kék papír volt benne. Elvileg se bankos, se telefonos szolgáltatást nem használunk. Pénzt ki és be, személyesen a személyi felmutatásával szokott a párom intézni. Rendőrségen be lett jelentve a lopás. Holnap reggel hívjuk a bankot. Valahogy hozzá tudnak férni a pénzünkhöz, esetleg egy páromra hasonlító ember le tudja venni a pénzt? Tudom, hogy biztos hülyeséget kérdezek, de idegesít.

2018. jún. 17. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudja a számlaszámot, ott van a személyi igazolvány, lakcímkártya nála, és egy kis szerencséje van, minden további nélkül. Nem tudjátok netbankon átutalni a pénzt másik számlára, vagy levenni kártyával?
2018. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos.
2018. jún. 17. 20:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak személyes, aláírásos megoldással lehet pénzt levenni. Szombaton lopták el, abban reménykedek, hogy bank nem volt nyitva.
2018. jún. 17. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Erstének van telebank-vonala, azt fel tudjátok hívni. +36 1 298 0222, reggel 7-től hívható, a bankfiókok általában 8-kor nyitnak. A számlaszámot tudjátok?
2018. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, havonta kapunk kimutatást azon rajta van. Elvileg nem számlaszám van a kártyán csak ügyfélkód. Amúgy köszi én is azt néztem.
2018. jún. 17. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!