Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet köztéren matricázni?

Westside13 kérdése:

Lehet köztéren matricázni?

Figyelt kérdés

Lehet közterületen matricázni? Olyanra gondolok, hogy zenekar, fb oldal kis 5x5-ös matricája. Nem műemlékre természetesen, hanem oszlopra, vízcsapra, mozgólépcső fogodzkodóra mondjuk.

Nevet vissza lehet keresni a szervezet/csoport/mozgalom mögött. Ez mennyire jogsértő és mennyire kérhető számon büntetőjogilag?



2018. jún. 29. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom engedélyhez kötött a közterületi matrciázás amit az önkormányzattól lehet kérni.
2018. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok, most látom pontosan, szerintem ha csak ilyen kis apró logókat ragasztgattok az nem probléma (legfeljebb majd lekapargatja akinek nem tetszik) de nagyobb hirdetmény / reklám kiplakatolása ahhoz már engedély kell
2018. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!