Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért beperelhet az úriember...

Ezért beperelhet az úriember mint rágalmazás?

Figyelt kérdés

[link]


Előre leírom: NEKEM SEMMI KÖZÖM EHHEZ A CIKKHEZ!


Azonban sajnos az említett úriember egyik alkalmazottjával már volt dolgom...


Tavaly ,,baráti kapcsolat" volt közöttünk, ez tavaly nyáron le is zárult.



2018. júl. 1. 11:19
 1/8 A kérdező kommentje:

Folytatás (vmiért idő előtt kitette a kérdést):


A lány feljelentett alaptalanul a Bíróságon tavaly novemberben. Állítólag én írtam egy levelet az Ő fönökének, a cikkben szereplő úriembernek, melyben azt állítottam, hogy Ő kocsmákban verekszik, fenyeget másokat. A bíróság megidézett meghallgatásra a becsületsértési ügy miatt.

Nem emlékszem semmilyen emailre, ellenben egy ideig nem tudtam belépni a fiókomba...



A meghallgatás elég rosszul sikeredett, a lány Bátyja provokált, behúztam Neki is párat meg a lánynak is. Jelenleg ellenem garázdaság és több rendbeli könnyű testi sértésért folyik az eljárás. Valószínű mostanában kerül az ügyész kezébe az ügy...


Az ,,eredeti", becsületsértési ügy lezárult, a lány meggondolta magát...



De tegnap megjelent ez a cikk, van e esély arra, hogy ez a fickó be tud engem beperlni mint az egyik alkalmazottja?

2018. júl. 1. 11:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ bizonyítható-e a cikk valóságtartalma.
2018. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kicsit off lesz!

Én alapban azt nem értem, hogyha egy hely koszos, büdös, elhanyagolt, balesetveszélyes, akkor miért jár mégis oda valaki?

Úgy lehet legjobban tönkretenni és bezáratni egy nívótlan helyet, ha mellőzik az emberek.

2018. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel, hogy mi van a hellyel, tanyán lakom, favágás + fűnyírás elég kondinak...


Én tavaly jártam ott a lánnyal, nem láttam semmi problémát, igaz csak az előtérben vtam…. a lány akihez közöm volt az egyik recepciós akiket említ is a cikk.


A gondolkodás mód rám vall, meg is fenyegettek Őket szóban egyszer, hogy tönkre teszem akár a főnökét is...

A levél megfogalmazása amit a cikk is említ hasonlít az én stílusomhoz...


ENNEK ELLENÉRE NEM ÉN VTAM! Viszont a leírtak alapján könnyen bajba kerülhetek e miatt... :'(

2018. júl. 1. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy az újságnak küldözgetnéd a képeket, ahelyett örülhetnél, hogy ilyen jó öltöződ van... ha nem tetszik miért nem mész máshova? Most meg fosol, hogy felnyomnak? Előbb kellett volna gondolkodni.
2018. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Olvasd már vègig a kèrdèst! Nem járok edzeni, nem szoktam mèg csak a környèkire se járni...

2018. júl. 1. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó persze, hogy nem kedves kérdező. Persze, hogy nem ;)
2018. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gondoljon mindenki amit akar...


De ne vádolgasdon meg a bíróság közvetett bizonyítèkok alapján!


Egyszerűen egy vicc, hogy ma Magyarországon szinte bárkit bármivel meglehet vádolni, komoly bizonyítèkok nèlkül...

2018. júl. 2. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!