Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Titeket is fenyegettek már...

Titeket is fenyegettek már meg anonim oldalon feljelentéssel?

Figyelt kérdés
A kérdező mondjuk aki névtelen és te aki szintén névtelen mivel tudod, hogy nem igaz amit írt, szépen, csúnyán, akárhogyan leírod neki a véleményed. Erre ő azt mondja, hogy te megrágalmaztad. (Láttam egy hasonló kérdést igen onnan jutott eszembe ne nincs közük egymáshoz.) Amennyiben feljelentéssel fenyeget egy olyan oldalon ahol senki sem tudja ki ő, mennyire veszik komolyan a hatóságok? Szerintem teljesen irreális az egész.

2018. márc. 18. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Engem már annyiszor feljelentgettek hogy Guantanamo -n kellen lennem
2018. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem erdekelnek ezek a gyerekes fenyegetozesek. Szanalmas.
2018. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesz következménye. Nyugodtan essetek egymásnak itt. Legalább kitombóljátok mgatok és nem az életben másokon veritek le.
2018. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

"Amennyiben feljelentéssel fenyeget egy olyan oldalon ahol senki sem tudja ki ő, mennyire veszik komolyan a hatóságok?"


Annyira, hogy adott esetben kirugdalnak a bugyidból. Viselkedni akkor is ajánlott, ha éppenséggel az internet a kommunmikációs közeg. Ezt nem mesélte még neked az a gyökér apád?

2018. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
60% szerintem itt aki gyökér az te vagy. Ismeretlen mélységekben jársz és az íq-d a 0-ról csak ábrándozik, hogy egyszer eléri. Vegetáljál szépen és próbáld feldolgozni milyen szar életed van mert ilyen borsónyi aggyal te tehetsz mindenről ami veled történik. :)
2018. márc. 19. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Engem csak a Teveclubbon. Egy hülye gyerek át akart verni datolyarendeléssel, de olyan bénán csinálta, hogy egyből tudható volt, a saját tevéjének mennének a datik, s nekem pénzbe kerülne. Amikor ezt közöltem vele, teljesen tényszerűen, akkor pattogni kezdett, s megfenyegetett feljelentéssel csalás miatt.:DD
2018. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés információ egy eset megítélésére, de vegyük a legrosszabb esetet, amikor nagyon durvát írtál egy olyan embernek, aki tudja, mi a módja a dolgoknak.


Hiába anonim egy fórum, bizonyos esetekben, és feltételek mellett hivatalos eljárás keretében lehetséges a rágalmazót/ egyéb szabálysértést, bűncselekményt elkövetőt felelősségre vonni. Ha éppen rossz emberrel kezdtél ki, aki tudja, hogy megy ez és akarja is a feljelentést, akkor elég nagy kakába keverted magad...

A legegyszerűbb, ha az anonim fórumokon is betartod a magyarországon hatályos törvényeket, akkor most nem kellene a körmödet rágnod. Olvasd el az eulát, ott egyébként le szokták írni ezeket...

2020. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

LOL Baluka meg fogod szívni és vissza fog nyalni a fagyi. Menj inkább tanulni, hátha egyszer már sikerül leérettségizned.

Kis gyökér vagy...

Szééép estét! :D

2020. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!