Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire szamitsak a bíróságon?

Mire szamitsak a bíróságon?

Figyelt kérdés

Azt mondjak hogy nagyon meg fognak alázni. A miértjét mai napig nem ertem .

Történt egy nemi erőszak ellenem két éve , emelett ghb volt a szervezetemben akaratom ellenére ami bebizonyosult hala istennek . Viszont a bíróságon állítólag engem fognak hihetetlenül megalázni. Valoszonu összevont úgy lesz ugyanis elkövette már ezt ez az ember mással is és összevonják . Nemtudom hogy fogom kibírni a megaláztatást , az idegességet és a stresszt főleg hogy gyermeket várok.


2018. júl. 3. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem az ott a lényeg, hanem az, hogy a vád bebizonyosodjon vagy meg legyen cáfolva. Ehhez minden apró részletet elő fognak venni a tárgyalások során, ami minden résztvevő félre megalázó lesz. Mi, hogy, mikor történt, mit láttak mások vagy mit nem láttak. Nem a megalázás a cél, csak annak elkerülése, hogy emberek kerüljenek börtönbe, vagy épp megússzák azt.

Ha engem vádolnának erőszakkal, én is minden eszközt bevetnék, hogy bizonyítsam az ártatlanságom, míg a másik fél ennek az ellenkezőjét próbálná meg. Ez egy igazi háború annak minden mocskával és életekre megy.

2018. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem jók ezek a magyar törvènyek.

Engem is kisemmizett az öröksègből az egyik tesóm.

Elèg ügyesen csinàlta a szemèt!


Sok esetben a csalóknak kedveznek a törvènyek.

2018. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy vettem észre hogy sok esetben annak kedveznek aki elkövetett valamit. Kar hogy én tudok csak erről és bizonygatnom kell, holott már eleg komoly bizonyítekok vannak, de meg mindig nem eleg
2018. júl. 3. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Miben kedveznek az ügyedben a gyanúsítottnak?

Miért baj, ha valaki tárgyaláson védheti magát?

2018. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Miért lenne baj ha védheti magát? Nem ezzel van a baj, hanem azzal hogy a sértettet alázzak meg százszor jobban holott nem kellene ...


Nem kedvez neki semmi.

2018. júl. 3. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:

"Én is úgy vettem észre hogy sok esetben annak kedveznek aki elkövetett valamit."


Akkor ez érdekes mondat tőled.

Ezerszer inkább legyen kellemetlen egy bírósági tárgyalás, mintsem ítéljenek el valakit elégtelen bizonyítékok alapján. Persze addig ezt nem érzi át senki, amíg nem ül a vádlottak padján, ahol minden egyes percnyi ártatlanságba próbál belekapaszkodni.

Ha az igazat mondod és be tudod bizonyítani, nincs okod félni a megalázástól, de azt se kell várni, hogy pátyolgatnak majd. Vádló és vádlott ellentétes érdekek alapján mozog és a bíró feladata dönteni a hallottak alapján. Tök mindegy hogy terhes vagy, mit mond az ügyvéded, mi hangzott el a tárgyaláson, mit ítéltek elsőfokon és hasonlók. Azonos bánásmódban lesz részetek.

2018. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nem érdekes csupán így van . Általában meggyanúsítják aki semmit nem követett el, majd aki igen azt védik. Ahogyan engem is gyanúsítottként kezeltek 2 hetig hogy én magamtól ghb-ztam aznap be , majd bebizonyosodott az ellenkezője
2018. júl. 3. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy bizonyítási eljárás. Néha már az is elég egy hazugság leleplezésére, hogy összezavarják az embert aki ellentmondásba keveri magát. Ennek semmi köze a megalázáshoz, csak ahhoz, hogy az ember nyomás alatt hibázik a leghamarabb. Persze az összeesküvés-elméletek se rosszak, csak nincs közük a valósághoz.

Na de látom hogy magabiztos vagy, szóval nem tudom miért tartasz mindenféle megalázástól. Kérdésekre válaszolsz, amit igaznak gondolsz arra bólogatsz, amit hazugságnak az ellen tiltakozol. Egyszerű. Az ügyvéded gondolom képben van és segít.

2018. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Képben van, segít, nem erről van szó. Hanem egyszerűen megalázó ismét végig hallgatni és át élni ezt az egészet . Erről beszélni .
2018. júl. 3. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!