Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beidéztek, mi van ha nem...

Imgonnabeunfriendly kérdése:

Beidéztek, mi van ha nem jelenek meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A helyzet a következő: január környékén elkapták egy haveromat, akitől füvet vettem és elvették a telefonját és megtalálták a beszélgetésünket. Én azóta Angliában élek és 1 hete kaptam egy idézést csekély mennyiségű kábítószer megszerzése saját fogyasztásra vádjával, az az 1gramm alatti mennyiség. Felvettem a kapcsolatot a nyomozóval és kaptam 2hónap halasztást, viszont érdekelne, hogy mi történhet, ha mégsem megyek haza emiatt szeptemberben? Itt kint is keresnének ilyen kis dolog miatt? Tettenérés nem volt, tehát csak gyanúsítanak.



2018. júl. 6. 05:10
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Igen, megkeresnek Angliában is és nagy eséllyel kiutasítanak, ha ilyen gondok vannak veled.
2018. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Elővezettetnek és mellé kapsz egy büntetést, ha nem tudod igazolni valami megfelelő indokkal, hogy miért nem jelentél meg.


Természetesen az "elővezettetés" költségei is téged fognak terhelni.


Magyarul, hogy megértse a kis drogos agyad:

Vagy mész önszántadból vagy visznek de az sokkal drágább lesz.

2018. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!