Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a tehendő ilyenkor?

Zed345 kérdése:

Mi a tehendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel, megromlott a kapcsolatunk és szétmentünk, lényegében az anyja miatt mert rosszindulatú, és ellenem beszélte folyamatosan a lányát aki persze bújt a szoknyája alá, nyilván voltak nekemis hibáim de ez már tárgytalan.

A lényeg hogy született egy kisfiúnk akit nagyon szeretek, de a lány azt mondta nem fogja engedni hogy lássam, a gyámhivatalba olyanokat hazudott hogy én gyerek melett kábitószereztem, eláztatott teljesen mindenki előtt,a közbe hogy ő totál részegen jött haza nem egyszer úgy hogy a gyereket elkussoltatta paplant húzott a fejére inkabb hogy ne hallja hogy sír. Én nagyon szeretem a fiamat de ezek képesek el hazudni mindent csak hogy ne lehessen velem a fiú. Eléggé zöld fülü vagyok ilyen téren hogy hol kezdjem a dolgot ha már vele normálisan ezt semiképp nem lehet megbeszélni,mert csak a rosszindulat, a gyűlölet jön belőle. 2 hónapos a fiú( tudom felelőtlenség volt gyereket vállalni egy rossz kapcsolatba, de én ezt akkor még másképp gondoltam. Az igazság közé tartozik azis hogy ahol most lakik a volt párom a fiammal, és egy albérlőtárssal a ház árverés alatt van, és konkrétan bármikor kivághatják onnan őket.Akkor az edesanyjáékhoz költözne, ahol 9 én lennének 2 szobába,mindenféle börtönviselt alakok járnak fel , és abszólút nem látom jónak ezt,nyilván utcára se mehetnek persze, de itt viszont édesanyáméknál minden megvan,nyugodt körülmények csendes normális élet, velük ellentétbe. Mióta szétmentünk nem engedi hogy lássam a fiút, és azis hozzá tartozik hogy van egy közös hitelünk aminek ő a kezese én meg az adós vagyok, valamilyen formában követelhetem a törlesztő felét vagy ez már rám marad ?


2018. júl. 9. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ezért nem kell cigányokkal szóba állni (nemhogy barátkozni).
2018. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek rosszabbak mint a cigányok, hidd el :D most jön kő az igazi énjük
2018. júl. 9. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az a lényeg, hogy nekik is annyi szavuk van mint neked. ha ők erőlködnek, akkor erőlködj te is.
2018. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tehendő



Hahahaha...

2018. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, igazából romokban az életem, de köszönöm a pozitív hozzaszólásodat😅
2018. júl. 9. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nincsenek jó esélyeid, ma különösen nem, mert a gyámhivatal képtelen ellátni a dolgát (gyanítom, nem is akarja).

Több ilyen eset van, sajnos a befolyásolható anyával a szülei azt tesznek, amit akarnak, hiszen ők vannak a közelében.

Kiharcolhatod a láthatást, ez még megy. De a másik fél teremthet lehetetlen feltételeket, ahol nem tudod érvényesíteni a jogodat. És ebben nem fog segíteni senki. Egyetlen esélyed, ha furfangosabb vagy konkrét helyzetekben náluk. És minden helyzet külön eset.

Ha pár éven belül nem tudsz tartós láthatást elérni, ellened fogják nevelni, és akkor még kisebb az esélyed.


Drukkolok neked, azt hiszem kitartást és leleményességet érdemes kívánni sokat. Más nem fog segíteni.

2018. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tehenet!
2018. júl. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!