Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kozerdeku munka buntetes...

Kibiri kérdése:

Kozerdeku munka buntetes mikor evul el? 30 napot kaptam -oktoberben lesz 3 eve, amerikaban dolgozok. Mikor terhetek vissza az EU-ba, angliaban nehogy a repteren lecsukjanak, mert nem dolgoztam le. Koszonom a valaszt, - (vagyom haza)

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 04:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elėvülni. Nyomon követik. Küldenek felszóllítást pont emiatt. Ha nem jelentėl meg akkor le fognak csukni ės le kell ülni x időt. Ha a felszólítást valamiěrt hanyagolják akkor idővel tárgytalan lesz a dolog,de erre odafigyelnek.
2018. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azt ugye tudod, hogy ha nem legálisan vagy kint, akkor az ESTA rendszer miatt az országból való kilépésnél akár örökre kitilthatnak az USA területéről?


Bejöttél, lejárt a vízumod, nem jöttél el időben:


a, ha ott maradsz senkit nem érdekel

b, ha hazajössz és nyoma lesz annak hogy mikor hagytad el az országot akkor rádvernek mindent amit lehet.


szerintem gondolkodj el azon, hogy az állampolgárság megszerzése előtt haza akarsz-e jönni egyáltalán.


bocs h nem a kérdésedre válaszoltam, de ezen megakadtam

2018. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

persze tudjuk, usa tobbet nem lesz, de nincs is miert itt elni. Allampolgarsagert sokat kell aldozni. A kapcsolatomat, vagy 15000 dollart, azaz eveket vegtelen munkaval.


ugy tudom 3 ev az evules ?

2018. júl. 12. 03:10
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

# 3


és akkor hazajössz 200 nettóért dolgozni és majd nézegeted hó végén, hogy az olcsóbb kiflit veszed meg, mert nem fogsz tudni enni? Majd 2 évig spórolsz egy 12 éves romhalmaz autóra, hogy úgy érezd van valamit? Majd felveszed 20 évre a lakáshitelt havi 90-es törlesztővel ami úgy is a duplája lesz 5 év múlva?


Én értem, hogy neked nem jött be a külföld, nem tudom mit csináltál, de annál ami itthon van csak jobb lehet az USA.

2018. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remelem nem évük el és legalább duplán rádvernek mindent amit lehet.
2018. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem panaszkodok, csak hianyzik a szabad utazgatas. Ja, haza mar inkabb az eu-t jelenti sokunknak. los angelesben az alja munkamert kapok havi 2500dollart. egy halos lakas eu minosegu 1800.
2018. júl. 20. 04:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!