Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az nem számít csendháborításna...

Az nem számít csendháborításnak, hogy a vadászrepülőkkel éjjelente száguldoznak a házak felett?

Figyelt kérdés
És hangsebesség fölött! Nem csak hogy az alvás ki van zárva, de remegnek az ablakok, olyan hangzavar van.

2018. júl. 19. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Persze, csak úgy unalmukban repkednek ezek a méregdrága repülők, hogy megzavarják álmodat.
2018. júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Megint a tipikus, a kérdezőt és a kérdést minősítő, ideges, türelmetlen válaszok...

Nem tudom, az itt válaszolók mit szólnának, ha felettük légigyakorlatoznának.... Könnyű leírni, hogy a kérdező hogy képzeli, hogy nyafog, de fogadjunk, ti is nyafognátok.



Amúgy én se értem, háború van vagy mi?

2018. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

#12

A lakóövezetem fölött is volt éjszakai repülés, mégsem panaszkodott miatta senki.

2018. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%

"Nem tudom, az itt válaszolók mit szólnának, ha felettük légigyakorlatoznának.... Könnyű leírni, hogy a kérdező hogy képzeli, hogy nyafog, de fogadjunk, ti is nyafognátok."


Én egri vagyok, rendszeresen látok gépeket elrepülni, mert itt található a kismagasságú katonai légifolyosó.

Mégsem írtam még ki kérdést ezzel kapcsolatban egyetlen egyszer sem, sőt panaszt sem nyújtatottam be.


"Amúgy én se értem, háború van vagy mi?"


Nem nincsen háború.

Én meg nem értem, hogy komolyan ennyire bonyolult egy hadsereg működése?

Elmesélnéd, hogyan képzeled el. Veszünk több száz millióért vadászgépeket, de azok nem szállnak fel addig, amíg nincsen háború? A pilótákat meg elméletben képzik ki és így kell harcolniuk?

2018. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Ennyit erről.

2018. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
kicsi az ország sok a ház ha tehetnék nem lakott terület felett szórakoznának, de mi lenne veled ha bulizós szomszédokkal lennél körülvéve azok a hét minden napján tolják
2018. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!