Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a testvérem hozzánk van...

Ha a testvérem hozzánk van bejelentve, de Amerikában tartózkodik és dolgozik még pár évig, azt hogyan tudom igazolni kollégiumi jelentkezésnél?

Figyelt kérdés
Milyen irattal lehetne igazolni, hogy nem lakik ténylegesen itt? Azt mondta nekem, hogy ott nincs ilyen lakcímkártya, azzal nem tudom igazolni.

2018. júl. 31. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de én nem értem, hogy ezt miért kellene igazolni?
2018. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Írjon egy nyilatkozatot, melyben büntetőjogi felelőssége tudatában nyilatkozik, hogy nem a ti háztartásotokban él.
2018. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem melyik szakjáról van szó? Csak azért kérdezem, mert változó, hogy mit fogadnak el.

Nálunk ha nincs rajta az egyháztartásban élőkről szóló igazoláson, az elég. Ha rajta van, akkor közjegyző előtt tett nyilatkozattal lehet ezt igazolni.

De amúgy akkor Amerikában van lakcíme? Sok esetben nem baj, ha ott másmilyen igazolással lehet ezt igazolni.

2018. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!