Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elhagyott személyi igazolvány...

Elhagyott személyi igazolvány külföldön?

Figyelt kérdés
Németországban élek párommal,nyaralás előtt állunk,párom viszont a mai nap elhagyta a személyi igazolványát. Van esetleg mód arra,hogy kiállitsanak itt a konzulátuson ideigleneset ? Azt tudom,hogy hazatérési okmányt azt lehet,de azt nem tudom,hogy csak azért hogy elmenjünk nyaralni azért megcsinálják-e. Sokmindent nem tudok ezzel a témával kapcsolatban,ráadásul péntek délután van,tehát hétfőig nem akarunk idegeskedni. Ha valaki tud segíteni annak megköszönöm a válaszát.

2018. aug. 10. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nyaraláshoz nem fognak kiállítani.

Intézzétek mindenképpen, jelents be, hogy elveszett. Nehogy egyszer csak lekapcsoljanak egy határon, mert körözik valamiért az igazolványodat :)

2018. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jól gondoltam. Nagyon szépen köszönöm. Nagyon bízunk benne,hogy leadták valahol(reggeli buszon hagyta )
2018. aug. 10. 17:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Útlevele nincs?
2018. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen.
2018. aug. 10. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
pontosan, ideiglenes személyit nem szoktak elfogadni. hová utaztok nyaralni?
2018. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már hogyne fogadnának el ideiglenes személyit? Ugyanúgy érvényes, mint az állandó.
2018. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 Magyarországon, utazni nem lehet vele

Kérdező, útlevelet csináltathatsz a követségen

2018. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De lehet vele utazni, legalábbis azokba az országokba, ahová személyivel lehet. (Más kérdés, hogy biztos furcsán néznek rá egyes helyeken.)
2018. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kanári-szigetekre utaznánk. Tehát ha esetleg nem lesz meg a személyi igazolvány,akkor útlevelet lehet csináltatni külföldön,és akkor nem szükséges a személyi? (Az más kérdéshogy nem olyan vicces szeméyli igazolvány nélkül mászkálni. De ha tegyük fel,addig csak útlevet tudnánk csináltatni,akkor az utazáshoz elég azt felmutatni?(repülővel mennénk értelemszerűen)
2018. aug. 12. 00:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég az útlevél, de a repjegyet át kell majd iratni.


Amúgy nem tudom mikor mennétwk, de az útlevelet se két perc alatt csinálják meg

2018. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!