Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ez a Momo olyan veszélyes,...

Ha ez a Momo olyan veszélyes, a rendőrség miért nem nyomozza le a telefonszámát?

Figyelt kérdés
Fent van a neten a 3 nyilvános szám,ahonnan Momo rémítgeti a népet.Miért nem nyomozzák le ezeket a számokat és megtudnák ki ez?
2018. aug. 25. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
A rendőrség dolga az állampolgárok cseszegetése és betörése a hatalomnak nem a bűnüldözés, mikor tanulod már meg?
2018. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Alapvetően nem a rendőrség dolga, hogy a 11 éves , egyébként gyakorlatilag illegálisan Facebookozó gyerekeket megvédje ilyesmitől.
2018. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%
Momo nem létezik. Így veszélyes sem lehet. Egy fantom után nem lehet nyomozni. Ha egy gyerek vevő erre a szarra, ott jó eséllyel nevelési problémák vannak.
2018. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Valójában nem létezik, csak egy újszülött városi legenda, semmi bizonyíték rá, csak a sztorik.
2018. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem lenyomozható.
2018. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hogyhogy nem lenyomozható?

Azt is be tudnák mérni,hogy honnan meg mikor telefonáltak vele.

Ha meg nem létezik,miért van ellene több országban rendőrségi felhívás is,hogy senki ne beszéljen ezzel a számmal?

2018. aug. 25. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert Momo mindenkiről tud mindent, míg róla senki sem tud semmit!
2018. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

"Azt is be tudnák mérni,hogy honnan meg mikor telefonáltak vele."


Azt be, csak mit érnek vele? Kibaxa a kártyát oszt vesz egy másikat. Lószart nem ér az ilyen beméregetés. Ha én sorozatgyilkos lennék, biztos hogy minden akcióhoz másik kártyát használnék. Jó, mondjuk tudom hogy a gyakorin irkálóknak ennyi eszük nincs.

2018. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már azzal hogy kiírtam ezt a kérdést,le tudnának nyomozni az IP címem alapján,hogy ki vagyok,hol lakok.Nem hiszem el,hogy egy internetes taklatót,akinek publikus a telefonszáma is,nem tudnának lenyomozni.Főleg hoy már haláleseteket is kötnek a nevéhez
2018. aug. 26. 01:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegyük fel egy természetfeletti lény, akkor ott nem sokra mennél egy telefonszámmal. Valszeg bármikor tud újat generálni. Amúgy arra nem gondoltál még, hogy próbálják lenyomozni csak nem tudják?
2018. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!