Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Néhány képernyőmentés bizonyít...

Néhány képernyőmentés bizonyíték? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Korábban facebookon beszélgettem egy biszexuális lánnyal. Mindkettőnknek ún. kamu profilja volt, amit használtunk. Az ismerkedés egyszercsak abbamaradt. Jóval később ismét írt nekem, de ekkor már tudtam, hogy van gyermeke és élettársa. A beszélgetésünket és az illető profilját az oda nyilvánosan feltöltött képével továbbküldtem a barátjának, hogy próbálja meg ő rávenni, hogy hagyjon békén, majd mindkettejüket letiltottam.

8-9 hónapra rá jött a rendőrségtől egy gyanúsítottként való idézés. Lehet összefüggés a kettő közt? Mire számítsak? Elég bizonyíték egy esetleges képernyőmentés az egészről?


Reni


2018. szept. 1. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

És mivel gyanúsítanak, ha csak annyi történt, hogy a palijának küldtél egy nyilvános profilt?

De ha még történt is valami, a 8-9 hónap eltérés akkor is abszurd.


Nem hiszem, hogy lenne összefüggés.

2018. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A privát beszélgetést is elküldtem.
2018. szept. 1. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
A képernyőmentés magában nem bizonyíték. Minimális tudással paintben összerakható egy tetszőleges beszélgetés. Nem emiatt idéznek be, pláne mivel semmiféle törvénytelenséget nem követtél el a fenti sztoriban.
2018. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a barátja nem tudja, hogy a csaja biszex és így talán ráhúzható a különleges személyes adattal visszaélés. De remélem nincs igazam
2018. szept. 2. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed, hogy ezért valaki perel téged akkor totál hülye vagy.
2018. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát más nem jut eszembe. Nem csináltam semmi törvénybe ütköző dolgot...
2018. szept. 2. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit nem fogsz fel azon, hogy a fenti történetben nincs semmi törvénytelen? Ha én megtudom, hogy te elmeséled nekemd, hogy pingvin vagy én meg ezt elmondom a szomszéd Sanyinak, akkor szerinted beperelhetsz?
2018. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!