Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni? Milyen...

Mit lehet tenni? Milyen jogaim vannak?

Figyelt kérdés
Rendeltem online egy okosórát, amit meg kaptam csak hibás volt. Felhívtam őket és azt mondták, hogy küldjem vissza. Megtettem és nem küldték vissza. Írtam nekik egy emailt (mert azóta nem veszik fel a telefont) és azt írták, hogy a héten küldenek egy másikat, amit azóta sem kaptam meg.

2018. szept. 1. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogod van az okosorához. Reklamáld meg mégegyszer.
2018. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd meg nekik, hogy ha nem kapod vissza a pénzed vagy egy tökéletes terméket, akkor a Fogyasztóvédelemhez és a Békéltető Testülethez fordulsz. Ez hatni szokott. Írj bele egy határidőt is, hogy x napon belül, ha nem oldódik meg, akkor intézkedsz.
2018. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítettek :)
2018. szept. 1. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
"Okos"órával én is megjártam:kb4hónap után nem lehetett feltölteni,de alapból nagyon macerás v beállítani,többször lenullázódott,pedig én csak idő mutatására használtam-volna.Lényeg a lényeg:szerencsére ennek a cégnek van a belvárosban is irodája,vissza vittem,kicserélté,az se működött,pedig előttem bontották ki,megint vissza vittem,visszaadták a pénzt.Sajnáltam,mert nagyon tetszett,de még a minimális funkcióját,az időmutatást se töltötte be!:(
2018. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!