Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Barátom jogtalanul zaklatta a...

Princ Nicole kérdése:

Barátom jogtalanul zaklatta a rendőrséget és a mentőszolgálatot. Mik a szankciók amikor jogtalanul veszi igénybe a hivatalos szerveket?

Figyelt kérdés

Múlt héten 3-4 alkalommal hívt ki jogtalanul a rendőrséget, és hívta a mentőszolgálatot, nem jöttek ki, a hivatalos felszólítás úgy szólt, mivel jogtalan volt riasztásuk, nem jönnek ki, hiszen hallották, ő a

hulla részeg a kliens. Amikor felhívta őket. mit tesznek ilyen esetben, mik a szankciók? nem jár semmi büntetés ezen cselekmény ellen?


Hazudott, hogy alszom, nem igaz, mert fetrengtem a fájdalomtól, nem jutottam szóhoz, tele voltam ezerféle fekete rugásnyomokkal és lila foltokkal. Hangján érezhették, nagyon be van um. ázva.......


Behívták másnap a nyomozók, lekérdezték minden adatát azonnal még telefonon, és a mentősök is. Közölték vele, büntetés jár amiért 12.500 ft+ÁFA büntetés jár a "Szórakozásból kihívott" mentőstolgálatért. Eddig nem kapott számlát, de a mentősök is lekérdezték összes adtatait, amin sejtem a rendőrséggel egyztettek. Mi lehet azok, amiért kivételesen nem kapott csekkket? Kimagyarázhatta magát és elnézést kért, vagy mi lehet az ok, amiért elengedték? Hiszen totál el volt a napi barúgás vonzzatával és amit tett ellenem tette volna, de nem sikerült neki ez sem.



2018. szept. 3. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdést sikeresen megválaszoltad.

A többit meg kérdezd meg tőle, hogy mit csinált, nem vagyunk jósok, időutazók, gondolatolvasók.

Úgy látom elég jó a viszonyotok, úgyhogy biztos elmondja neked.

2018. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

"Hazudott, hogy alszom, nem igaz, mert fetrengtem a fájdalomtól, nem jutottam szóhoz, tele voltam ezerféle fekete rugásnyomokkal és lila foltokkal."


Ki bántalmazott?

2018. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátod? :D és milyenek az ellenségeid? Nem lesz semmi különös, Kap egy pár tízezer forintos csekket, és a mérgét majd rajtad rugdossa le. Szóval csak a szokásos.

Off: nem kéne otthagynod a 'csába?

2018. szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eddig 50.000 ft + áfáról hallottam,per alk,
2018. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!