Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor kell benyujtani biróság...

Mikor kell benyujtani biróság felé a bizonyitékot? (lent)?

Figyelt kérdés

Üdv tudna nekem valaki segiteni  birosági ügyben ?  A volt párom elinditott gyerek elhelyezési pert

Tárgyalás idöpontja már megvan !

Kérdésem pedig az hogy van pár beszélgetesem vele amit bizonyitékként szerenék felhasználni elöre bekell nyujtanom a biróság felé vagy vigyem magammal a tárgyalásra? Köszönöm elöre is a válaszokat !?



2018. szept. 18. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Van ügyvéded? Mindenképpen kérd ki a tanácsát!

Ha nincs, akkor is egy jogvégzett emberrel konzultálj vagy keress fel egy ingyenes jogsegély-szolgálatot!

2018. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs ügyvédem arra gondoltam bemegyek a héten birósagra és megkérdezem csak nincs közel azért probálom itt most kideríteni köszi
2018. szept. 19. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Kellene tudni, hogy te férfi vagy -e, vagy nő?

Ha férfi, akkor nem akarlak elkeseríteni de ne reménykedj. A magyar jogrendben szinte kizárt hogy te kapd. Bocs.

Tudok olyan esetet, hogy anyuci prstitúcióért csücsült éppen, úgyhogy átmenetileg nevelőszülőhöz került a gyerek, amíg anyuci szabadul. Az apának rendezettek voltak a körülményei, de "csak azért sem"!

2018. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nö vagyok és 1 eves a babám ö külföldön dolgozik és azt szeretné hogy mikor haza jön ( 6-7 hetente jár haza ) elvihesse 3 napja ! Viszont en ezt nem szeretném a kicsi anyatejes cici a nyugtatója van hogy napi 4-5 kéri de van hogy.kevesebbszer eppen ahogy eszébe jutt de ébredésnél elalváskor kell neki nagyon anyás ha eltelik pár perc és nem lát már attol sír és olyannyira h elkezd kékülni ugyhogy mindenhova kénytelen vagyok vinni magammal ! Ne ércsetek férre nem szeretném hogy ne ismerje az apjat söt.. csak mig nem nagyobbacska nem szeretném elvigye napokra meg már több hónapja nem látta nem ismeri a gyerek és ritka haza járás miatt ideje se lenne megszokni ! Bocsi a hibákért
2018. szept. 19. 12:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és bizonyitékra visszatérve van elég sok messenger beszélgetésünk ahol sulyossan fenyegetözik szeretném ha figyelembe vennék !
2018. szept. 19. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ügyszámra való hivatkozással levélben is elküldheted pár sort melléírva, de a tárgyalásra is magaddal viheted.
2018. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. szept. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!