Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek meg lehet az 1...

Szerintetek meg lehet az 1 millió aláírás Hadházy Ákosnak az európai ügyészségre?

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 26. 17:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
30%

19:56-os

Most én kérek linket arra vonatkozóan, hogy a földmutyija miatt kit perelt be és ki ellen nyert Hadházy? És hol a helyreigazítás?

Mert még a hülye is tudja, hogy a sok pofázás után a mentelmi jog miatt ült be a parlamentbe.

Ám ha tudsz nekem linket prezentálni, itt megígérem, hogy soha többet nem veszem a számra a nevét!

2018. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Tessék itt van Hadházy bejegyzése arról mennyit fizet neki a Magyar idők a földmutyis cikke miatt.

2018. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
23%

#32

Ez mi? Nem mondod komolyan!

Hol hiteltérdemlő, hogy a saját Facebookján miket írogat Hadházy vagy bárki is? Szerintem még te sem!

Ebből semmi nem derül ki, legfeljebb, hogy volt egy tárgyalás Bayer Zsolttal. Hol van szó, a Magyar Időkről? Még az ítéletről is csak Hadházy pampog.

A tárgyalás témája meg végképp nem íródott le, összemossa az összes ellene felhozott kétes ügy vádját egy kalap alá.

Legyél te csak nyugodt, hogy folyamatban levő földmutyi ügye van, de majd kiderül.

Csak megkérdezem - úgy mellesleg - ha OV tenne fel egy ilyet a Facebookra, te mennyire adnál neki hitelt?

Na ugye!

2018. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
31%
jav.: Szerintem még te sem HISZED EL!
2018. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
68%
Csak a magyar idők, origo és hasonlók bármilyen írásával ellentétben itt tényleges adatok vannak amiket lecsekkolhatsz. Ott van, hogy mikori a tárgyalás időpontja, ki a felperes, utána tudsz nézni a bíróságoknál a nyilvános tárgyalások jegyzőkönyveinek, akár ki is kérheted a titkárságon. Ja hogy ahhoz már nincs kedved, értem.
2018. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
48%
11:21: egy fanatikusnak/bérkommentelőnek hiába beszélsz.
2018. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
ez a 33-as versenyző lehet, hogy nem tud olvasni (sem)?
2018. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!