Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez igaz? Ha meglesz a 2...

Ez igaz? Ha meglesz a 2 millió aláírás abbahagyják az olajkút fúrást?

Figyelt kérdés

Van a Greenpeace-nek egy oldala, ahol ha összegyűlik 2 millió szavazat, akkor abbahagyják az olajkutak fúrását és megmenekülnek a jegesmedvék. Itt a link, szavazzunk minél többen!


[link]



2012. aug. 9. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Atyaég.
2012. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
79%

Legális e-mail cím gyűjtés :D Majd jól spammelnek az aktivisták.

Szerintem ha meg is lesz, semmi nem fog történni.

2012. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Aláírtam:)
2012. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A MOL esetében volt ár példa, hogy begyalogoltak egy védett területre csak egy próbafúrást végezni, kipengették a pár milliót az elpusztított növényekért és kész. -nekik az nem pénz. Két milka aláírással kitörölheti a greenepace a seggét...
2012. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenesetre aláírtam!Nem szép dolog hogy a földet így kisemmizük és nem adunk cserébe neki semmit!!!!!!
2012. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és azoknak is akik aláírták. Szerintem semmit nem vesztünk vele, én is aláírtam, de hátha pont ez hiányzott. (:
2012. aug. 9. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég naiv vagy, hogy elhiszed, hogy ezzel megmented a jegesmedvéket.

Ugyanis a felmelegedés nem fog leállni, mert egy természetes folyamat. Ahogy véget ér, a jegesmacik eltűnnek. Mindig mentek végbe ilyen változások, ami rengeteg faj kihalásával járt. Nem tudom, hogy az ilyen emberek hol élnek, talál csak nehéz elfogadniuk a valóságot.


Remélem azt is tudjáktok, hogy egy olyan fúrótorony rengeteg családos embernek ad munkát, akik csak ebből tudják fenntartani a családjukat, etetni a gyerekeiket.

Persze azt is tudom, hogy az emberek már más embereket sz*rba se néznek, addig látnak, amennyit ezek a propagandareklámok mutatnak nekik. Azt hiszitek most jót cselekedtek, de: ezzel egy macit sem fogtok megmenteni, nyomorba küldtök x családot. Grat.

2012. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De valamit csak elérünk vele, mert ezzel mentették mag a déli sarkot is!
2012. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anatónia Virág



Erről valami infót linkelj be légyszi, mert nem akarom elhinni :)

2012. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Parancsolj:

Emlékezz, korábban is értünk már el hasonló sikert. Harminc évvel ezelőtt hasonló kampányt indítottunk a Déli-sark megvédésére. Senki sem gondolta volna, hogy győzelmet aratunk, de így lett, és egy világparkot hoztunk létre a Déli-sark körül. Most az Északi-sarkon a sor.


Stoll Barbara

kampányfelelős, Greenpeace


Én aláírtam és küldtek nekem hírlevelet és abba volt benne

2012. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!