Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez mennyire veszélyes fenyeget...

Ez mennyire veszélyes fenyegetésnek számít?

Figyelt kérdés
Tegnap kocantam egy nővel,ő volt a hibás látta hogy jövők,és nem fér át előttem,de a hülyeség felülírta az agyát.A ködlámpám tört,szerencsére időben reagáltam,de mivel közel volt tuti volt a koccanás.Kiszálltunk,de mielőtt rendőrt hívtunk kicsit elszakadt a cérna.Nekem mindenem a kocsim és hát meglöktem a nőt,meg megfenyegetem azzal hogy "szerencséd te h..lye k..rva hogy a kocsimnak nem lett nagyobb baja,különben a te autódat a pofáddal törtem volna el" A rendőrök is megállapították hogy ő volt a hibás viszont a nő a beszólásért feljelentést hangoztatott,igazából mondtam neki hogy azt csinál amit akar,de még gúnyosan oda mondtam hogy csak autóba ne üljön.
2018. okt. 1. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelentsen, aztán bizonyítsa be, hogy tényleg meglökted és megfenyegetted.
2018. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a lökéstől nem lett semmilyen sérülése.
2018. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nudli, igazából nem is fenyegetted meg semmivel.
2018. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Joga van feljelenteni és akkor neked meg jogod van elmondani a te verziódat is. Ha azonban ott a helyszínen ezt nem mondta a rendőröknek, akkor nem hiszem, hogy utána külön emiatt feljelentene.

Tedd oda, hogy ő éppen úgy feldúlt volt abban a pillanatban, hiszen nem minden nap ér az embert baleset, még kevésbé úgy, hogy ő okozta. A baleset is megijesztette és te is állat módjára viselkedtél vele, pedig az autó csak egy tárgy és nem is történt nagy baja. Neki viszont lehet hogy nagy stresszt, traumát okozott és még te is rátámadtál. Persze, hogy valamiképpen ő is meg akarta védeni magát és ezért fenyegetőzött a feljelentéssel.

De ahogy mára te is úgy ő is nyilván lenyugodott és már másképpen ítéli meg a dolgot.

Ha mégis feljelentene akkor egyszerűen elnézést kérsz tőle, elmondod - ahogy itt - hogy neked mennyire fontos az autód és mivel ő volt a hibás a balesetért ezért felment benned a pumpa és túl erősen reagáltál. A nőknek legtöbbször elegendő ennyi, nem akarnak többet egy feljelentéssel sem, így ha mégis feljelentett volna, valószínűleg visszavonná.

2018. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!