Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ugyanazon ügyben tanúként...

Ugyanazon ügyben tanúként hallgattak meg 1szer rendőrségen,2szer bíróságon. Hányszor szoktak bíróságra hívni tanúnak? Későbbiekben vádolhatnak? 4. éve vettem egy autót, kiderült csalásból származik (400 ezer ft. ).

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kicsit "sovány" infó, de a gyakorlatból kiindulva:


Tanúként akárhányszor behívhatnak,

Vádolni vádolhatnak, de nem jellemző. A tanúkénti meghallgatáskor feltett kérdésekből egyértelműnek kell lennie, hogy gyanúsítanak -e valamivel?

2018. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

Egy kérdés:

A második bírósági meghallgatáson ugyanazt kérdezték még részletesebben mint az elsőn, vagy új szempont merült fel?

2018. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanazt. 5 percig tartott.
2018. okt. 6. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok:

Akkor szerintem kizárható hogy "begyanusítanának", és az sem valószínű hogy még egyszer behívnának.

Ha új momentum merült volna fel, az problémára utalt volna! Az azt jelentette volna, hogy ellentmondást találtak a vallomásodban, és többszöri idézéssel körbejárták volna a kérdést, amíg bele nem buksz a hazugságba.

2018. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!