Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Győrben hogyan tudok névtelen...

Győrben hogyan tudok névtelen bejelentést tenni a gyámügyön?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Névtelenül már sehol:) Az az idő már lejárt:D
2018. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megírod névtelen leveled, elküldöd, aztán ők az iratmegsemmisítővel iktatják.
2018. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
De miért nem vállalod fel magad? Névtelen bejelentést nem vesznek komolyan.
2018. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

3 Mert hazug és a hazugság a lételeme. És már bukott a egy régi névtelen bejelentése miatt, amikor kiderült a kiléte a hamis bejelentés miatt.


Gyenge, beteglelkű..

2018. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igen tudom a nevem hozzáadni mert a testvérm gyerekeiről van szó. Ha ezt megteszem a családom jelen esetben pl anyukám nagyon megbántom. Holott mindenki tudja, hogy baj van. Óvónő is jelezte ezt már bőven és soha senkit semmit nem tett. Folyamatos a veszekedés fizikális bántalmazásokról is szó van ezekről persze a legtöbbet az ott lakók tudnak mesélni. Volt már olyan, hogy a közvetlen környezetnek is jelezték ezt. Ilyenkor mit lehetne tenni ? Más ötletem nincsen Velem is volt, hogy erőszakos volt.
2018. okt. 10. 07:47
 6/7 A kérdező kommentje:

Illetve csak volt a testvérem számomra. Itthon leművelt fizikai agressziót velem szemben... Rendőrséget is kihívtam persze mire kiértek hűlt helye maradt … A legrosszabb az egészben hogy anyu vagy 40x elmondta itt többet nem iszol stb... Erre tegnapi nap tetőzött a dolog, feljött (holott eddig ez tiltott volt) és ennek ellenére anyu itatta borral. Meg is lett az eredménye. Direkt becsuktam a szobaajtót még a kommunikációt is kerülve. Erre a pia után semmivel és senkivel sem törődve beront hozzám. Persze kizavartam volna de ilyeneket leszar. Elvileg csak rá akart gyújtani.

Igazából anyut okolom ez miatt mert ezzel ő teremtette meg a helyzetet a balhéra... Tesóm bezzeg tiltja anyut az unokáitól már vagy fél éve. A helyzet itthon kb 2 hónapja durvult el... Volt hogy egyedül voltunk itthon abból rendezte a balhét, hogy anyut elment a Balatonra barátnőjével és késői busszal jönnek haza. Ebből az lett, hogy az alkarom annyira megtekerte, hogy beduzzadt az alkarom egy hétig.

2018. okt. 10. 07:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos valamit tennem kell, mert anyu a fellegekben van ködfolt... Azt hiszi tudja szabályozni.... Szerinte ha napi 1 üveg bort megiszik az semmi (ezt rendszeresen adja is neki)
2018. okt. 10. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!