Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rendőr, ha meglátta volna,...

A rendőr, ha meglátta volna, hogy a menő villamosba kapaszkodik a srác, megbüntette volna, esetleg büntetőeljárás lett volna? Ha igen milyen büntetést kapott volna a gyerek?

Figyelt kérdés

Egyszer Debrecenbe a villamos megállt az egyik megállóba ,egy 17 körüli srác gördeszkával a villamos végébe ment,belekapaszkodott a villamosba valahová ,mikor a villamos elindult húzta a gyereket gördeszkával a haverjai meg a járdán mentek mellette bicajjal ,a következő megállónál a villamos megállt és kiment a járdára a haverjaihoz. Ez olyan szakaszon volt ahol az úttest közepén jár a villamos és a két sínszál között beton volt.


Lehet valakinek hihetetlen de ez megtörtént kb tavaly ősszel.


Lehet ezzel nagyzolni akart,de életveszélyes,szülő biztos nem tudta meg szerintem a villamosvezető sem látta gondolom.


Viszont most,hogy így eszembe jutott azért tettem fel ezt a kérdést,hogy ha egy RENDŐR meglátta volna,bevitték volna a gyereket? Büntető eljárás indult volna?

Ilyenért milyen büntetés lett volna?


Viszont arra is gondoltam,lehet meg volt neki engedve vagy valami ilyen aktivista gyerek volt,mert ilyet azért nem vállal épeszű ember,hogy ilyet csinál csak úgy...



2018. okt. 21. 22:51
 1/1 anonim válasza:

Aztarohadt, ez tényleg rohadt menő, megnéztem volna:DD

Amúgy rendőr már azért megbüntette ismerősömet, mert a villamoson huzodzkodott. Valószínűleg ezért is kapott volna valami büntetést, mondjuk a mai világban már miért nem?

2018. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!