Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ma Magyarországon mi az a...

Ma Magyarországon mi az a szint, amiért már kiadják a kilövési parancsot? Meddig kell ehhez eljutni?

Figyelt kérdés

És az Alkotmányvédelmisek vagy a TEK végzi a piszkos munkát? bár ahogy én tudom, as TEK, de a fene tudja.


De a kérdés lényege h szal politikailag, közigazgatásilag milyen szintű mocsokig kell eljutni ahhoz, hogy rendszerellenség legyen vki, és egyszer csak "öngyilkos legyen"?


Olyanra gondolok h pl egy kúriai bíró bűncselekményire bizonyítékokkal rendelkezni vagy megyei rendőrkapitány bűncselekményeit kitálalni a sajtóban bizonyítékokkal? Mi az, ami már megüti a tolernacia-küszöböt, és 1 sec alatt eltesznek láb alól? kényes kérdés tudom, jöhet privátban is, érdekelne.

Németeknél, Svájcban nagy divat h gyoprsan elmebetegnek nyilvánítják 25 szakvéleményt is hamisítva, és ha jól tudom, ez nálunk is működik, de itt a szint lenne az érdekes. A rezsim mely szintjét védik meg bármi áron?


2018. okt. 24. 11:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Elég, ha köpni akar. Lásd Welsz Tamás, aki minő hihetetlen, pont egy rendőrautó hátsóülésén lett rosszul.
2018. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
10%
Ez hülyeség, Welsz öngyilkos lett
2018. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 SimkoL ***** válasza:
46%
Kilövés az állatokra van, és a többiről pedig ne akarj semmit tudni - jobban jársz -.
2018. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

#1

igen, ez a durva, h ennyire nyíltan is meg merik tenni, és ha csak ő lenne az egyetlen ... és a nép birka .. de hát ez van.

nézem latin-amerikai videokat, ott ha van vmi koncepciós, politikai jellegű letartóztatás, a nép egyszerűen neki megy a rendőrautónak és felborítja, felgyújtja. tudom, ez nálunk képtelenség, de szal a jelenlegi állapot se megoldás.


#3

de szeretném tudni nagyon is!!!! a pszichiátriai eltűntetésekről van némi infóm, de a többiről nincs. és az a durva h ezek a módszerek pont az elsővilágbeli országokban működnek tökéletesen, nyomtalanul ...

2018. okt. 24. 11:40
 5/38 A kérdező kommentje:
na meg ami érdekes még itt, ki az aki ebben kompetens? az OBH vagy Pintér nyúl a telefonhoz, h na akkor XY mehet a levesbe?
2018. okt. 24. 11:45
 6/38 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező: köszönd az iskolai rendszernek. Nem, nem a rossz oktatás miatt, hanem annak, hogy mire kikerülnek a fiatalok a gimiből/középiskolából évtizedek óta, addigra belefásulnak a korrupcióba.

Iskolákban is mit nevelnek a gyerekekbe: neked kuss, fogd be a pofád, én jobban tudom, stb. Kb. nem is engedik felszólalni őket semmilyen ügyben. Lényegében belé nevelik a gyerekekbe, hogy inkább tűrjön mindent kussban.

Húgom barátnői kiköltöztek Németországba, a felsőtagozatot és a gimit ott járták ki. Mikor jöttek haza és mesélte húgom miket csinálnak meg itthon néha a tanárok a barátnői ki voltak akadva és mondták ott már olyanokért rég kirúgták volna a tanárokat. Ott egy-egy ügyet simán eltudnak vinni az igazgatóig a diákok.

Ha meg alapból ezt a ,,kuss és tűrj" felfogást neveljük bele a gyerekekbe évtizedek óta, akkor mit csodálkozunk, hogy nem mennek ki tüntetni az emberek és minden lopást, intézkedést kussba eltűrik?

2018. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%
Összeesküvés-elmélet hívőkkel nem látom az értelmét, hogy vitatkozzak. Van egy szint, ami alá nem süllyedek. Majd visszanézek pár nap múlva, amikor már a Holdra szállás tagadásánál tartotok, jó szórakozást addig.
2018. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 SimkoL ***** válasza:
76%

'de szeretném tudni nagyon is!!!!'

A válasz egyszerű, közéjük kell menni szolgálni. Ott pár nap alatt rájössz, hogy a pofádat befogod mert ha nem... Ennyi kb. Vannak államtitkok, szolgálati titkok amiről nem 'illik' beszélni még családi körben sem.

Törődjetek már bele, hogy semmit nem fogtok ezekről megtudni, mert nemzetbiztonsági kockázatot jelent - ez most a divatos elnevezés -

Gondolom te is tizenéves vagy és sok hasonló jellegű filmet néztél.

2018. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

igen, abszolút igazad van, én is hála az égnek többet éltem más országban, mint itt, de a külföldieknek is felktűnik a magyarok fásultsága, resignáltsága és nem értik.

de azt hiszem, ez ugyan kiemelten magyar, de ha nem is ilyen mértékben, mégis minden keleti ország mentalitásában benne van. ez még a kommunizmus öröksége?

bár annak megh ellentmond, h durva példáim vannak Németoból és Svájcból is ...

De ez a magyar tekintélyelvűség valóban azt hiszem, mindent visz.

2018. okt. 24. 11:52
 10/38 A kérdező kommentje:

#8

bár úgy lenne. sajnos elég hitelesek az infóim, én csak s zintet, a jelleget próbálom megtudni.

2018. okt. 24. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!