Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ugye ebből már nem lehet...

Ugye ebből már nem lehet komolyabb ügy?

Figyelt kérdés
2007-ben amikor 16 éves voltam, intézetben voltam sajnos családi okok miatt. Nagyon rosszul éreztem magamat, féltem, stb . egyszer indulatból egy szexoldalra kiraktam az intézet telefonszámát hogy állandóan csörögjön a telefon. Ez is 2007-ben volt, Természetesen megbántam. Még egy valakivel tettem ugyanezt.de ezek nagyon régen voltak
2018. nov. 1. 13:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Szóval te voltál az? Most kiderült.
2018. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2018. nov. 1. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem úszod meg ennyivel.
2018. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16 éves voltam, nagyon nehéz helyzettel és háttérrel!
2018. nov. 1. 14:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek aztán a hasznos válaszok
2018. nov. 1. 14:27
 6/9 anonim válasza:
Gondolod tíz éve ezen nyomoz a rendőrség?
2018. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El is évült amúgy már.
2018. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozik ezzel senki, sőt szerintem akkor sem indult ebből komolyabb jogi ügy.
2018. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Láthatólag gyötröd magad rajta, ezt neked kell megoldanod. Egyszerűen menj el az intézet vezetőjéhez és kérj tőle bocsánatot amiért akkor hülyeséget csináltál. Nem lesz belőle semmi bajod, ha annyira akarták volna akkor már rég elkaptak volna érte.

Ha még tartasz attól, hogy bajod lesz belőle, akkor csupán írj egy pár mondatot egy papírra - akár ugyanazokat amiket itt leírtál, és írd oda a végére, hogy bocsánatot kérsz érte.

Nevet nem kell írnod sem a papírra, sem a borítékra, csak címezd meg az intézet címére, a vezetőnek és add fel postán. Hidd el te is meg fogsz könnyebbülni és ha még ott bárki is foglalkozott a dologgal, akkor ők is tudni fogják, hogy mi volt a helyzet és kész.

2018. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!