Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bangkok Hilton manapság, a...

Bangkok Hilton manapság, a feltevés kedvéért magyar áldozattal?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy egy olyan távolkeleti országba utazik egy magyar ember, és a filmhez hasonlóan egy olyan szituációba kerül amiről nem tehet, de a bíróság nem a kellő figyelemmel vizsgálja meg az ügyet és halálra ítélik. A magyar kormány tudna bármit tenni ez ügyben? (politikai hovatartozástól független) (és változtatna valamit ha pl 1 ember helyett egy 10/25/50 fős csoporttal tennék ezt?)

2018. nov. 4. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Bekaszlizva külföldön, bár nem magyarokról szól, de nagyon jó kis doku. Nézz bele, nem nagyon láttam, hogy drog miatt, bármely ország is kapálózott volna az emberért.
2018. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd, a halálbüntetést kiszabják és végrehajtják. Senkinek sincsenek ezzel kapcsolatban érzelmi észrevételei.

Ott volt az Ó vagy a középkor, szemrebbenés nélkül bárki kivégeztek, akár ok nélkül is. Hiányzott valakinek volt aki igen. Változtatott valamit a dolgokon?

Nem. Emberből van annyi mint a szemét. Most hogy egyet kettőt kivégeznek itt ott,szerinted érdekel valakit?


Ott volt a Holokausz. Mai állítás szerint ugye 6 millió áldozattal. Tett bárki bármit hogy megállítsa?

Ott volt Sztálin, a Gulág, egyes állítások szerint 120 millió áldozattal? Tett ellene bárki bármit?

Most szerinted érdekelni fog valakit, hogy évi mondjuk ezer, de legyen ötezer egyébként elítélt bűnözőt kivégeznek? Ha szerinted igen, akkor nincs semmi realitásérzéked.

A szelet lovaglod meg, nincs alattad semmi.

2018. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A világ számos országában szemrebbenés nélkül és azonnal ítélnek halálra valakit ha kiderül róla hogy meleg, ugyanúgy istenkáromlásért is. Vagy ha valkiről példul kiderül hogy keresztény.

Ezekkel se foglalkozik a kutya sem. Teljesen természetes dolog, hogy éltek és meghaltak. Most szerinted a társadalomra egyébként jenetősen kéros személyekért, drogosokért, dílerekér, vagy csempészekért alaki majd felemeli a hangját,

Én nem tudom hol élsz, de hogy nem itt köztünk az biztos...



[link]

[link]

[link]

[link]

2018. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tiltakozhatna, de sokra aligha menne vele.


Amúgy amikor lebukik, az emberek min. 90%-as megesküszik rá, hogy ártatlan, de ez elég ritka. A magyar kormány sem tudhatja, hogy tényleg ártatlana-e, honnan tudná.

2018. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 árokpart ***** válasza:
Ilyenkor ha tényleg ekkora a baj előfordulhat, hogy a TEK kiszabadítja és itthon állhat bíróság elé. Valahol , valamelyik ügynél mintha hallottam volna hasonlót.
2018. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A magyar kormány tudna bármit tenni ez ügyben?"


Hát ha most így konkrétan a kérdésre akarok válaszolni, tudna. MEgkérnék őket szépen hogy hagyják már életben. Persze erre csak akkor lenne ha van magyar fogságban olyan fogoly aki nekik fontos és megérné nekik cserélni.

De igazából akkor sem ajánlom ezt a cserét, aki onnan kijön olyan állapotban fog kijönni, hogy egy megváltás lett volna neki ha kivégzik. Inkább hagyni kell.


Ez pedig egy magyar hivatalos kormányzati honlap:

[link]


"A börtönökben uralkodó higiéniás viszonyok és az ebből eredő állandó fertőzésveszély, az egészségügyi ellátás alacsony színvonala, valamint a rendkívül szegényes és egysíkú ellátás (napi egy marék rizs és némi víz) már néhány hónapos elzárás után is súlyos egészségkárosodást okozhat egy európai embernek.  "



Hidd el hogy aki oda bekerül, az az élemezést fogja legkevésbé sérelmezni. Ha túléli...

2018. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor ha tényleg ekkora a baj előfordulhat, hogy a TEK kiszabadítja és itthon állhat bíróság elé. Valahol , valamelyik ügynél mintha hallottam volna hasonlót."


Öcsi..Ez lenyűgöz! Majd pont be fog a kormány vállalni egy nyílt fegyveres támadást idegen országban. :D

Emlékszel a délszláv háborúra? Mikor a szerbek ugye átlőttek, kiosztották a tárakat. Nem volt tűzparancs, annyit mondtak vissza lehet lőni.

Sok kicsi páva mai napig esküdözik rá, hogy az ő szemében csak az katona aki átesett a tűzkeresztségen, aki 56 után született az nem.

Miért, mi a különbség hogy valakire 56 ban lőttek vagy 92ben? Mi a különbség hogy valakit 56 ban bombáztak vagy 91 ben?


[link]

2018. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 árokpart ***** válasza:
7-es Jaj Istenem dehogy nyíltan szabadítja ki fegyverekkel megjelenve. Ennek semmi köze egy ország megtámadásához, teljesen hivatalosan érkeznek az adott országba. A titkosszolgálatokkal összehangolva megvan erre a legfelsőbb szintű operatív módszer. Azt nem tudom hogyan csinálják, de nem is akarom mert valószínű, hogy nem kicsi államtitok lehet. Ez éppen olyan mélységi művelet mint a tanúvédelmi program.
2018. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 árokpart ***** válasza:
Pontosan emlékszem a délszláv háborúra, mert 1992-93 telén voltam nyolcadik osztályos. Minden részletére emlékszem és arra is, hogy bizony szóba jöhetett volna 14 éves korunk után a mi behívásunk is hátországban, (osztályfőnőkünk tájékoztatot minket erről rendkívűli osztályfőnöki órán) ha 1993 februárjában az udvari határállomáson netán áttörték volna a határt a tankok. Rettenetesen féltem, féltünk, ráadásul pályaválasztás előtt álltunk egy ilyen helyzetben. 1993 tavaszára viszont a NATO-tól Jeszenszky Géza akkori külügyminiszter biztonsági garanciákat harcolt ki és kapott is garanciákat amit Philipp Morillon ENSZ tábornok is megerősített, illetve Varen Christopher akkori USA külügyminiszter is. A témához visszakanyarodva, ilyen esetben a szervek nem hivatalos szervként mutatva magukat mennek be egy adott országba, hanem fedett civil személyként. Az ottani és az itthoni műveleti egységek összehangolt akciójával hozzák haza az adott állampolgárt. Ezzel még nem sértettem a titkot a konkrétumok viszont szigorú államtitkokat képeznek.
2018. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!