Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi végkielégítést kapok...

Mennyi végkielégítést kapok nettóban, ha bruttó 75-ben egyeztünk meg?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a végkielégítésnek más az adózási kötelezettsége, és kevesebb lesz utána a nettó. Na most én annyira nem értek hozzá, bérkalkulátorral kiszámolva a 75 bruttó 61 nettóra jön ki kb, ha sima munkabérnek számolom. Végkielégítés-kalkulátort viszont nem találtam... :)
2010. jún. 26. 10:40
 1/4 anonim válasza:

a végkielégítés sok mindentől függ!

Mennyi munkaviszonyod volt velük? minimum 5 év (határozatlan idejű szerződés), és akkor is csak 1 hónapnyit kapsz!

Továbbá függ, hogy miként szűnt meg a munkaviszonyod.

Ha kirúgnak, akkor jogosult vagy rá, de csak akkor, ha nem fegyelmivel!

2010. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ennél hamarabb, és hozzáértőbb választ váram, méghozzá a kérdésre. 3 év után 1 hónap, 5 év után 2 hónap amúgy, és nem a hónapokat kérdeztem, hanem hogy ha megegyeztünk 75-ben, akkor annak mennyi lesz a nettója. De már mondjuk lezajlott az egész...
2010. júl. 5. 09:23
 3/4 anonim válasza:
ha ilyen jól informált vagy, mi a tökömet kérdezel ?
2010. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, mennyi a végkielégítésnél az adózás rész, de erre nem tudtak válaszolni...
2010. júl. 8. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!