Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tulajdonképpen mit is várhatun...

Tulajdonképpen mit is várhatunk a 13. cikkely ha Januárban is átmegy?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Az egész oldalak illetve a Youtube is baj van ha átmegy ez az egész cirkusz, akkor vajon tényleg el kell búcsúzni a Youtubétól?



2018. nov. 20. 16:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Bocsánat, csak rosszak voltak a linkek.

2018. nov. 20. 16:51
 2/14 anonim ***** válasza:

dehogy kell.. itt arról van szó, hogy eddig bárki bármit megoszthatott a yt-on komolyabb felelősség nélkül.

zenék, képek, filmek, sorozatok stb. max törölték a csatornát és ennyi, más szankcióktól nem kellett tartani. így most a google került szar helyzetbe mert innentől (már ha megszavazzák) kezdve őket vonják felelősségre ha illegális szerzői joggal védett tartalmat oszt meg valaki a yt-on.

az EU az egyik legnagyobb "befizetője" a yt-nak, biztos nem fogják hagyni hogy a szabad videómegosztás kivonuljon Európából, ha ez megtörténne akkor szerintem nagyon gyorsan és nagyon hamar eltávolítanának néhány politikust az élők soraiból :D

2018. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még egyáltalán nem biztos. De ha igen akkor is a google-t és azon belül a youtube-ot sem kell félteni ha elfogadják. Szerintem majd simán tovább hárítják a büntetéseket (ha kapnak) a jogsértő feltöltőkre. Rosszabb esetben érezhetően visszavesznek a youtuberek jutalékából hogy legyen miből fizetni az esetleges büntetéseket vagy az ellenőrzéseket illető fejlesztéseket. Meg nyilván igaz lesz ez a többi platformra is mert ugye a törvény mindenkire érvényes.
2018. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon jól teszik!


Gecci gugli rommá gazdagodik más munkáján, szellemi termékein és röhög a markába a két kócsag alapító.

Már rég p.fán kellett volna rugni őket.

2018. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A többmillió zene, tutorial és hír, És a Youtuberek? Nagyon nem vagy képben., onnantól te sem fogsz Youtubet, nézni...
2018. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

A youtuberek majd elmennek a mekibe krumplit sütni. Oda valók. Legalább nem lopják más szellemi akotását, zenéjét, filmjeit, ötleteit. Ótvar ingyenélők.

Akik meg eredeti alkotók, azok legalább anyagilag meg lesznek becsülve.

2018. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%

Csak ez az egész világra lesz érvényes, Még Amerikára is, ha ezt bevezetik, és ott eltörlik a Fair uset, vagyis sem Paródia és egyéb más sem lesz, és sok énekes szerződött a Youtubeval, Akik ott keresték pénzüket. itt van egy Link: https://www.youtube.com/saveyourinternet/


én a vitát lezárom....

2018. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Kívánom neked, hogy fizess mindig a zenékre, mert azok drágák lesz, nem ezer ft lesz a garantálom....
2018. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8

ehm

A Spotifybak pl van ingyenes "verziója". Nem minket fosztanak meg a zenehallgatástól...

2018. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ja, csak arról nem lehet letölteni, max ha prémiumot fizetsz, én ilyen nem fogok mert onnan is törlik őket, ezt néhány embertől halottam...
2018. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!