Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tegyek feljelentést, ha...

Hol tegyek feljelentést, ha többször zaklat számla befizetéssel egy telefontársaság, akihez semmi közöm?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Telefontársaság nem zaklat senkit ok nélkül. Valahogy csak van közöd hozzá ha az adott telefonszámon eltudnak érni, ahogy a címedet is tudják.


Kérjél teljes felvilágosítást, hogy mégis mit követelnek. Ha úgy érzed ehhez semmi közöd, neked nincs is szerződésed az adott telefontársasággal akkor keress fel egy ügyvédet aki ír nekik erről egy levelet. Ha ez sem segít, akkor közöld a telefontársasággal, hogy menjenek bírósághoz. Ott tudni fogod igazolni, hogy a tartozáshoz semmi közöd.

2018. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is volt? Nyilván megírtad nekik vagy felhívtad őket a problémáddal, mit mondtak? A legjobb egyébként személyesen bemenni, ordibálni, asztalt borogatni stb, hogy foglalkozzon veled olyasvalaki, akinek van némi hatásköre, nem csak szabványszövegeket bemagoló ügyfélszolgálatos zombi.
2018. nov. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehol. Te tudod, a kérés valódi-e, vagy sem. Ha igen, fizess, ha nem, töröld a kérést.


Ma egyre inkább terjed az internetes átverés. Kaptam én már álvízműtől, ál-Telecomtól és másoktól is formailag hasonló számlabefizetési igényt. Még régen felhívtam a Telecomot, mondták, tudják, nem tehetnek semmit, ne fizessek. Ezt magamtól is tudtam. Szóval úgy 5-6 másodpercet szoktam ilyesmivel foglalkozni. Tedd te is ezt, ha valóban hamis.

2018. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!