Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kérdésem mit tehetek a...

Rudika225 kérdése:

A kérdésem mit tehetek a játék ellen feljelenthetem e vagy hol lehet panaszt tenni az egészért mi a teendöm hogy az igazság kiderüljön?

Figyelt kérdés
Sziasztok játszok a netmafia játékon rendeltem 100 000 ft ért kreditet mikor meg rendeltem tiltva voltam 3 honapig azt találták ki azért tiltottak mert le kell ellenörizni az átutalást. A pénzt biztos meg kapták mivel 3 honap után megnyitották a karakterem. Ma pár orával ez elött be akartam lépni a karakterembe erre azt irja kivagyok tiltva mert több acuntot használtam egy bandába . Na most a netmafia szabályzatába bele van foglalva több acuntom lehet egy bandába de nem segithetik egymát anyagilag. Mivel nemtörtént anyagi támogatás egyik acuntomal sem nem értem miért tiltoták a karaktereimet szinte nem is használtam a karaktert naponta 3 szor léptem be a bandát figyelni .

#játék #ellen #feljelenthetem-e?
2018. dec. 1. 04:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért olyan maffiózókkal játszol, akiknek 100,000Ft-os utalást 3 hónapig tart ellenőrizni?

A másik: a játék szabályait és a játékban résztvétel lehetőségét nem a játszani kívánó határozza meg.

2018. dec. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki egy ilyen vacakra költ 100 ezret az meg is erdemli a szivatast...
2018. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!