Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magánvállalkozó vagyok, kihet...

Magánvállalkozó vagyok, kihet forduljak segítségül a GDPR ügyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy egyszerű ev. vagyok, és egy kisebb webshopot üzemeltetek. Regisztrációval. A kérdésem az, hogy bár nincs sok bevételem, de szeretnék megfelelni a GDPR követelményeinek.


Kihez (gondolom ügyvéd? de milyen?) fordulhatok tanácsadásért ez ügyben akkor teljesen fel tud világosíteni ez ügyben és körübelül mennyibe kerül a konzukltáció + egyéb esetleg felemerülő költségek?


Az oldal egyátalán nem mondanám biztonságosnak tehát azért is fizetnem kell programozót, hogy azé tegye? Illetve milyen egyéb adatvédelmi szabálynak kell megfelelteni általánosságban egy bármilyen oldalnak?


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.


U.i.: Mit az fentebb olvasható, egyátalán nem értek a jogi dolgokhoz ezért nem tudom, hogy milyen elvárásokat támaszt a EU új szabályozása. :/



2018. dec. 2. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hirdetnek ilyen jogi csomagokat 60ezer körül. A biztos, hogy az oldalhoz hozzá kell nyúlni. A biztonság mindig relatív, de itt ott fel kell bukkanni szövegeknek amit jóvá kell hagyni a látogatóknak.
2018. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hali, a hirdetett csomag általában lehúzás, mert mindenki máshogy működik nem lehet ugyanazt a szöveget ráhúzni a vállalkozásodra. Ha biztosra akarsz menni ügyvéddel csináltatod meg, akinek felelősség biztosítása is van! Én egy GDPR ügyvédet ismerek: [link]
2022. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!