Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Visszakérhetem az árát vagy...

Stewie200 kérdése:

Visszakérhetem az árát vagy erre nem vonatkozik a bizonyos 14 nap?

Figyelt kérdés
November 23-an vasaroltam egy billentyuzetet szemelyesen egy bestbyte uzletben. Kiprobaltam, mukodik viszont nem tetszik, es nem is veszem nagyon hasznat... ilyen esetben visszavihetem ès visszaadják az árát? Nem volt olcso, igy nem szeretnem hogy a szekrenyben porosodjon.

2018. dec. 3. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A 14 napos elállási jog a webshopokra vonatkozik.

Személyesen vásároltad, akkor hogy tudnál hivatkozni arra, hogy nem tetszik?

Nem is hibás, .... háááát, ...ha nagyon jó fejek és te baromi szimpatikus leszel nekik, akkor talán-talán, de az sem biztos, mert használtan, bontott dobozzal hogy adják el másnak?

Te mit szólnál, ha ilyen terméket kapnál?

2018. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a neten rendelted meg, csak besétáltál és leemelted a polcról, akkor nem vonatkozik rád a 14 napos elállás. Ettől függetlenül még próbálkozhatsz, max. nemet mondanak.
2018. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat akkor igy mar banom hogy nem ugy rendeltem, mint altalaban minden mast. Akkor marad az eladas. Koszi a valaszokat
2018. dec. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!