Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudnék állandó lakcímet...

Hogyan tudnék állandó lakcímet szerezni, hogy ne hajléktalan legyek papíron?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk de a főbérlő nem engedi,hogy állandóra bejelentkezzünk,viszont ha nincs állandó lakcímünk akkor nem lehet ideiglenes sem!

Így nem jár a tb. -sem,én meg lassan szülők,és még a gyereket sem engedik ki velem a kórházból!

Hova lehetne állandóra bejelentkezni,ha nincs rokon sem ahová be tudnánk?


2010. jún. 27. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehová. De a hajléktalanságnak több az előnye mint a hátránya. Addig örülj míg hajléktalan vagy.
2010. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátok, ismerősök közt sincs senki, akihez be tudnátok jelentkezni?
2010. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kismamaotthonba??
2010. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
másik albérlet esetleg?
2010. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Senki nincs sajnos,már azon gondolkodtam,hogy lefizetek valakit,hogy bejelentsen kb 1,5 hónapra!

Hajléktalan szállóra nem lehet bejelentkezni?

2010. jún. 27. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3-4 hete volt egy riport a Tévé ügyvédjében ami pont erről szólt. Ott az jött ki, hogy kapsz egészségügyi ellátást. Gyakorlatilag jobban jár az ember ha hajléktalan.
2010. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem annyira fontos, miért ne látnának el? Dolgoztál idáig? Feketén, vagy bejelentve? A gyereket miért ne engednék ki veled, ha látják, hogy egyébként nem vagy hajléktalan? Egyébként semmilyen lakcímkártyád nincs, vagy települési van? Bár még odébb van, szavazáskor ha egyéni jelöltre is szeretnél szavazni, nem csak listára, akkor kelleni fog legalább egy települési lakcímkártya.
2011. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!