Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tövább küdés? Milen felelőség...

Tövább küdés? Milen felelőség terhel? Ki az igaz hibás

Figyelt kérdés

Kaptam egy weboldalt, amin több lán képei voltak meztelen, ez egy dropblokszos felhő link volt, az egyik ismerősöm kérte hogy én küldjem el neki, el küldtem a linket és ő el küldte az ismerősének az ismerőse fel jelentett kép terjesztésért.... ilyenkor mit lehet csinálni? Nem ismerem az oldal létrehozóját.

hogy lehet védekezni? nem is én hoztam létre a felhőt nekem csak meg volt a link........és már rengeteg embernek meg van az a link mindenki tovább küldte... akkor fél város ott lesz a bíróságon? vagy csak az a hibás aki készítette.



2018. dec. 7. 08:35
 1/2 anonim válasza:
79%

Az egész város ott lehet a bíróságon, de ezt inkább írd a Törvény, jog kategóriában.


Nem tudom pontosan, hogy mekkora büntetés külömbség van a létrehozó és a terjesztő között, de mindegyik büntethető

2018. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
71%

Szerintem nem kellett volna rosszindulatú idiótának lenned.

Persze, hogy a továbbküldés is bűn.

2018. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!