Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy reagálna a világ egy...

Hogy reagálna a világ egy olyan törvényjavaslatra, ami engedélyhez kötné a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 12:16
1 2
 1/12 hollófernyiges ***** válasza:
0%
Örülne neki, hogy egy ország önként öngyilkos lett.
2018. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi történne, ha valaki engedély nélkül esne teherbe?
2018. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Legnagyobb baromságnak tartaná. Miért? Mert az. Aki már terhes, de nincs engedélye, mihez akarsz kezdeni? Viszed abortuszra? Vagy megvárod míg megszül és árvaházba rugdosod egyből az újszülötett?
2018. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt lehetetlen lenne kivitelezni, nem állhat ott senki a hálószobában és adhat engedélyt a dologra.

Én azt tudnám elképzelni, hogy az egész világon ingyenes legyen a fogamzásgátlás és a sterilizációt is igénybe lehessen venni saját döntés után, ha nagykorú valaki.

+én az adókedvezményeket, családi pótlékot stb csak 1 gyerek után adnám. Nem büntetném,aki többet vállal, de nem is támogatnám.

Szerintem ezzel a pár intézkedéssel vissza lehetne szorítani ezt a népességrobbanást.

Én úgy gondolom sokan támogatnák, egyre többen aggódunk, hogy mi lesz így,hogy lassan 8 milliárdan vagyunk és folyamatosan nő ez a szám.

2018. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vinném abortuszra, sem árvahazba a gyereket, de nagy összegű pénzbüntetést szabnék ki. Nem kapna semmilyen támogatást.

A #4 ötlete is jó.

Sajnos rengeteg hülye vállal gyereket (lásd vegán étrendenden tartott újszülöttek, oltásellenesek), illetve túl sokan vagyunk.

2018. dec. 11. 14:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Az államnak semmi köze a magánéletemhez.


Alternatív javaslat: minden merevedést kötelező érvénnyel be kell jelenteni legkésőbb 30 nappal az esemény bekövetkezte előtt.

2018. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Értem én, hogy túlnépesedés van, de azért nem európaiból kéne spórolni...
2018. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Afrikában-Ázsiában szükség lenne rá, az biztos.

De egyből jönnének a fő emberjogi harcosok ellene.

2018. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem lenne irracionális feltételekhez kötni, pl. az örökbefogadáshoz hasonlóan. Viszont biztos, hogy keresztülvihetetlen lenne a dolog.
2018. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kína megcsinálta

Talán nézz utána, mi lett a vége

2018. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!