Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van lehetőség visszamenni a...

Van lehetőség visszamenni a rendőrségre és kérni hogy vegyék elő újra az ügyet?

Figyelt kérdés

Szeptember végén egy facebook ismerősöm (régen évfolyamtársam volt) kiírta hogy "Magányos férfiak felkereshetnek privátban" egy fehérneműs képpel.


Alákommenteltem hogy "Innen már csak egy lépésre van a rosszlányokra való regisztráció" meg egy padlizsános emojit (aki nem érti, azt ilyen lányoknak szokták küldeni). Amúgy én nem is teljesen sértésnek szántam, hanem amolyan viccnek, hogy vegye észre mit posztolt ki a facebookra, ahol gyerekek is vannak...

Topkomment lettem, és sokan mások is szörnyülködtek a poszt alatt hogy sose gondolták volna hogy ő ilyen lesz.


Októberben jött a levél hogy fáradjak be a rendőrségre.

Feljelentett becsületsértés miatt, a vége pénzbírság és bocsánatkérés lett.


A héten rám írt egy barátom hogy "nézd már xD" meg egy rosszlányos link. Na ki lehet találni ki hirdette magát...


Szeretnék visszamenni a rendőrségre hétfőn hogy vegyük elő újra az ügyet, kérjen tőlem most ő bocsánatot, kapjam vissza a pénzem, és legyen tiszta az erkölcsim. Van erre lehetőség szerintetek? Valaki találkozott már hasonlóval?


2018. dec. 15. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a rendőrségen, abból nem lehet baj. Lehet, hogy mivel új bizonyítékot terjesztesz be, ezért újratárgyalják.

Mindenesetre, ments el minden oldalt, amit találsz, hogy be tudd mutatni.

Az erkölcsid egyébként most is tiszta, pénzbüntetés esetén nincs priusz.

2018. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Ott a rendőrségen mondták hogy "Kellett neked hozzászólást írni, most meg bekerülsz a rendszerbe egy ilyen kis hülyeség miatt, és nekünk is csak munkát csinálsz." Valahogy így mondta, bár akkor lehet hogy nem az erkölcsire értette. Mind1, ez megnyutató, ki is kérem az erkölcsimet hogy lecsekkoljam azért.
2018. dec. 15. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Kamu kérdés. Becsületsértésert bíróságra mennél. Egy ilyenért pénzbüntetés sem lesz....
2018. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!