Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miként változik a földtörvény...

Miként változik a földtörvény 2019 januártól?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy lesznek bizonyos változások. A mi térségünkön 1 ha föld jelenlegi ára kb. 2,5 millió Forint. Ez mennyiben fog változni jövő évtől?

2018. dec. 22. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A föld alapú támogatások tünnek majd el.
2018. dec. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami olyasmiről beszélt az akinek bérbe adtam, hogy egységesiteni akarják az árakat. Erről hallottam egy riportot is. Maga a törvény hol tart azt nem tudom.

Azt is rebesgetik, akik bérbe adják, 1-2 év és azok is komoly adót fognak fizetni.

Tényleg igy lesz, nem adom bérbe, hanem bejegyeztetem méh legelőnek. Évi két kaszálás és kész.

2018. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a jogtárban hogy mi a törvény tartalma és ne találgass!

Mivel vége a parlamenti ülésszaknak, már minden jövő évet érintő változásról döntöttek. Csak a minimálbér mértékén és a nyugdíjemelésen változtatnak majd év elején ami 2019-re lesz érvényes. Ha a következő tavaszi időszakban lesz valamilyen törvénymódosítás, az majd nem januártól, hanem a kihírdetéstől lesz érvényben, legkorábban májustól.

[link]

2018. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!