Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek? Elloptàk egy...

Mit tegyek? Elloptàk egy ezüst Rolex òràmat ès a rendőrsèg leszarja! Pedig meg is neveztük a tolvajt.

Figyelt kérdés
Egy autòadàsvètelnèl levettem mert nem akartam hogy karcos legyen mikor belenèzek a motorba. Ez 2 hònapja volt. Mialatt a motort nèztem, a vevővel levő ember gyorsan besurrant a kocsiba ès kivette. Utàna lattàk is nàla többen, mert környèkbeliek. Feljelentèst tettem, a facebookon is megmutattam a nyomozònak az embert, erre kiküldtek egy paPìrt 2 hèt mùlva, hogy lezartàk a nyomozàst, mert a tettes kilète ismeretlen. Az òra kb. 1 milliòt èrt ùjan, szüleimtől kaptam mikor befejeztem az iskolàimat, nekem nagyon kedves volt. Sajnos a certifikàciòjàt, dobozat nem talàlom, fejből meg nem tudtam a sorozatszàmot, de rengeteg fènykèp van ròla.

2018. dec. 22. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Eheheheh
2018. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Igy jártál. Még is mit vársz a rendőröktől?? Megmutatom, látták valakik és hasonlók, semmire nem adnak jogalapot.

Én, a 90-es évek első felében csináltam dolgokat. Maguk a nyomozók látták távolabbról. Tökéletesen tudták mit csinálok. Mivel soha nem tudtak elkapni, semmi jogi lépést nem tudtak tenni. A rendőrség nem úgy működik, mint sokan gondolják. Amiket felsoroltál, azzal semmire nem mennek.

2018. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Enyhe évszakokban a családokévekilakoltatás lefoglalja minden erőforrását a rendőrségnek, most, hogy kifújhatnák magukat meg elkezdenek tüntetni ezek a soroslibcsik. Nem tehetsz egyebet, mint hogy felkeresel egy ügyvédet, hátha van valami polgáriperes út.
2018. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de nem hihető. Tudtad, hogy autót fogsz venni, mégis fölvetted? Egy ilyen órát azért nem nagyon hord valaki hétköznap, vagy igen?

Az meg végképp hihetetlen, hogy a papírjait sem találod.

2018. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jaj ne gyertek màr ezzel a kamukèrdès dumàval mindenhol. Folyamatosan hordtam mert tetszik az òra, mièrt tàroljam otthon ha menő? Autòadàsvètelhez szerelőnek kell öltözni vagy mi?
2018. dec. 22. 16:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, nem talàlom a papìrjait sajnos. Ez a fő baj amùgy.. a sorozatszàm rèszletère emlèkszem csak ami nem sok...
2018. dec. 22. 16:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Fotód van az óráról legalább? Tedd fel ide:


www.facebook.com/groups/stolenwatches

2018. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
A nyomozást megszüntető határozat ellen kell panaszt tenni az ügyészségen. De ha igaz lenne a sztori, akkor bizonyára elolvastad volna ezt a határozatot, amiben benne van a jogorvoslati lehetőség.
2018. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
72%
Tényleg ennyire unatkoztál karácsony előtt hogy egy ilyen kérdést ki írtál ide a gyakorikérdések.hu weboldalra ? Most őszintén van aki ezt elhiszi ? Eredeti Rolex karóra újonnan 1M ft ? Neee kérlek :D Na meg ahhoz hogy átnézd az autó motorterét ehhez le kellet venned az órát ? Neee kérlek......... Na meg ez idő alatt az órádat be raktad az autóba és azt nem zártad le hanem csak úgy nyitva hagytad az ajtót benne a méregdrága karóráddal jézusom ....És a hab a tortán hogy nem ügyvédhez fordultál amikor állítólagosan cserben hagyott a rendőrség hanem gyorsan rohantál ide ki írni a kérdést! Na jó én rosszul lettem a röhögésbe mi alatt ezeket a mondatokat leírtam :D Félre ne érts nem megbántani akarlak de te hatalmas troll vagy.De ha tegyük fel tényleg valós ez a kérdés amire én személyszerint 0,1%-ot tippelek akkor te akkora balek vagy hogy meg is érdemelted hogy elvesztetted az órádat ha már ennyire felelőtlen voltál.Ja és ne sajnáld szerintem mert biztos hogy nem volt eredeti, egy eredeti Rolex használtan is sokkal drágább mint az álltalad megjelölt összeg.Mindenesetre köszönöm neked ezt az élményt rég nevettem ilyen jót.
2018. dec. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Vègig sem olvastam a hülye hozzàszòlàst mert nem èrdemes. Ha adsz egy e- mail cìmet elküldöm neked a hatàrozatot ha nem hiszed.
2018. dec. 27. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!