Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megsem rossz a magyar oktatas?...

Megsem rossz a magyar oktatas? Három ezüst- és három bronzérmet nyert a magyar csapat a Minszkben rendezett Nemzetközi Diákolimpián

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Az oktatas nem csak sport. En harom 1-est szereztem mert velemenyt nyilvanitottam a suliban a fideszrol. 😂
2018. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Elhiheted hogy azt nem a közoktatásnak köszönhetik, hanem az egyéni szorgalmuknak.
2018. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Jah ahol csak a volt szovcsi országok diákjai vesznek részt ahol szintén elég borzalmas az oktatás. Valóban nagy eredmény hogy a 30 kiosztott éremből 6-ot bezsebeltünk tádzsikisztáni meg moldovai diákokat megelőzve.
2018. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem sportbol kaptak, hanem kemiabol
2018. máj. 1. 15:23
 5/16 Egy ork ***** válasza:
83%
Érdekes. Azt mondod, nem rossz a magyar oktatás, közben te is képtelen vagy értelmezni azt, amit más írt. Talán azt is, amit saját magad írtál. Érdekes ellentétet vetettél fel.
2018. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Erre a legjobb hasonlat a foci. Attól, hogy van egy két kiemelkedő játékosunk, mint Gulácsi, Futács, Nikolics, a magyar focira attól nem mondjuk azt, hogy jó.
2018. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

"En harom 1-est szereztem mert velemenyt nyilvanitottam a suliban a fideszrol"


Hé, bevisszük a politikát az iskolába?

2018. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

rühellem az olyan embereket mint a 3-as.

nem tudom hogy az irigység, vagy a frusztráltság beszél belőle, de végtelenül szánom mikor valaki ennyire degradálóan beszél egy diák csapat sikeréről.

tipikus megkeseredett ember vagy, tényleg csak szánni tudlak.

2018. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
A saját szorgalmuknak köszönhetik a sikerüket, a magyar oktatás ugyanúgy borzasztó. És ezt a tanáraim mondják.
2018. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

8.


Igen, ez egy ilyen embertípus. Jellemzően olimpiák idején szoktak kibújni a kő alól és degradálni, relativizálni, megkérdőjelezni a magyar sikereket.


Mert ha 5 méterrel hosszabb a medence? És 10 centivel rövidebb Hosszú Katinka? Na akkor mi lett volna?

2018. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!