Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 4 hónapja vagyok regisztrált...

4 hónapja vagyok regisztrált álláskereső. Milyen támogatást kaphat utánam a cég amelyik felvesz?

Figyelt kérdés

Tehát csak 4 hónapja vagyok regisztrált álláskereső.

Sok helyen hallotta,m és olvastam hogy a cégek előszeretettel alkalmaznak regisztrált álláskeresőt, hogy utána állami támogatást kaphassanak.

Arról is olvastam, hogy a legnagyobb támogatást a 25 év alatti és az 55 év felettiek, GYES-ről, GYED-ről visszatérők után kapják.

Ezekbe a kritériumokba én magam nem tartozom bele, akkor lehtséges hogy "utánam" semmilyen támogatást nem tudnak felvenni??

A Kormányhivatalban erre a kérdésemre, semmilyen pontosabb választ nem kaptam, csak annyit hogy mindenféle támogatás van, majd kiderül mit kap utánam ha megpályázza a cég...??

Semmilyen egyéb felvilágosítást nem kaptam.

Valaki esetleg otthon van ebben a témában?

Ezen kívül van más támogatás is?

Egyáltalán ezek miből állnak? Meddig kapja a cég?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2018. dec. 23. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Utánam akkor kaptak támogatást ,mikor még nem volt 365munkanapom korábban. Viszont neked kell majd futkosnod igazolásért.
2018. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tartós álláskereső után kaphatnak a cégek támogatást, vagy legalább is régen kaphattak, amikor a jelenlegi munkahelyemen elhelyezkedtem, akkor ha jól emlékszem 6 hónap volt ennek a mértéke, de lehet csak 4 hónap és utánam tudtak igénybe venni támogatást.
2018. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!