Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Személyi jogokat sértő mémekér...

Személyi jogokat sértő mémekért, mit lehet kapni?

Figyelt kérdés

Üdvözlöm a kedves egybegyűlteket :D


Az iskolának ahova járok volt egy mém oldala instagramon (Nyilván nem az iskola vezetősége kezelte :D). Már sajnos nincs fent, valószínűleg lebukott a kezelő és leszedették vele. Ha rendőrségre ment az ügy (Erről sajnos nincs infóm, de feltételezem igen), mit kaphatott az illető? A mémek elég erősen sértették a tanári kar személyiségi jogait, mivel (feltételezem) nem járultak hozzá, hogy ilyen mémek készüljenek róluk? Pénzbírság esetleg?



2018. nov. 29. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Börtön.
2018. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szegedi suli mi? :D


Amúgy nem szedték le, csupán zártkörű fiók lett. De nem igazolnak vissza mindenkit, engem pl nem igazoltak vissza, már nem is tudom sajna nézegetni :D De oszt. társamat visszaigazolták, tehát biztosan tudom hogy működik még az oldal. Szerintem nem lett belőle (még) semmilyen ügy.

2018. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!