Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kormány miért nem súlytja...

A kormány miért nem súlytja börtönnel azokat a bűnöző elemeket, akik petárdát használnak, és forgalmaznak? Egyrészt semmi értelme a durrogtatásnak, másrészt meg fokozottan veszélyes.

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok értelme van a petárdát üldözni amíg a tüzijáték legális. Kit és miért zavar a petárda amíg nem zavarja a tüzijáték hangorkánja? A petárda egyet durran kész. De ami a legfontosabb, hogy a tüzijáték az ami mérgező a perklorát miatt. A Levegő Munkacsoport réges régóta kéri a nagy tüzijátékok szervezőit is, hogy legalább a kevésbé mérgező tüzijátékokat engedélyezzük már, de hiába:

[link]


Szóval dadd petárdázzon már akinek ez az öröm, vagy tiltsuk be akkor a mérgező tüzijátékot is.

2018. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem foglalkoznék vele, ha nem az lenne évről-évre, hogy sehova nem tudunk menni, mert a kutyáink pánikolnak. Mindentől függetlenül, el nem tudom képzelni, hogy mi ebben a "szórakozás", de van egy gyenge szintű réteg, akiknek ez a hab a tortán.

Az, hogy egy életre megnyomorodhat tőle, az csak a bónusz.

Én még tanult, művelt, intelligens embert nem láttam petárdázni.

2018. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 vyrob ***** válasza:

Én még tanult, művelt, intelligens embert nem láttam petárdázni.? Volt egy ismerősöm professzor volt és egyetemi tanár nagyon sokat petárdázott pedig már akkor sem volt olyan fiatal korú szerette és imádta eleve osztrák származású volt ott hagyomány a petárdázás 150 éve biztos lehet ott kapni már gyerekkorában is rengeteg volt mindig azt mondta :)


Haverom szomszédságában lakik egy orvos házaspár állandón tűzijátékoznak 2 gyerek mellett szilveszterkor gyerekeik élvezik :)

2019. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 vyrob ***** válasza:
A kormány miért nem súlytja börtönnel azokat a bűnöző elemeket, akik petárdát használnak, és forgalmaznak? AZÉRT MERT HÜLYE VAGY. Ráadásul egész európában csak itt van betiltva a petárda 2 nincs határ ennyi úgyhogy az ellenőrzése is felesleges !
2019. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1. Többeket érdekel saját petárdázásuk, mint a te kutyád,

2. ezzel az erővel kések árusítását is be kéne tiltani, mert azzal embereket küldhetnek halálba.

.

A petárdázás időszakos, addig gondoskodj kutyádról.

.

A megadott időben petárdázás ugyanúgy állampolgári, alkotmányos jog, mint hülyének lenni.

2019. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!