Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudom megnyitni a...

Hogyan tudom megnyitni a gépemen a bíróságok által kötelezővé tett, birosag.hu oldalról letölthető nyomtatványok jar kiterjesztésű fájlját?

Figyelt kérdés

Kötelezett a bíróság, hogy ne wordben megírva, hanem a P01-19-01-es nyomtatványon adjam be a gyerektartásdíj megszüntetésére vonatkozó keresetet. Igen ám, de a megadott oldalon egy jar fájlt tölt le a gép, amit kibontva mindenféle application, jarinstaller, xml, manifest, meg hasonló értelmetlen fájlok vannak, amikkel nem tudok mit kezdeni.

Hogyan tudom kitölteni a kért nyomtatványt?


2019. febr. 18. 17:01
 1/3 LazyJones ***** válasza:
Asszem java kliensen keresztül, de kell róla lennie valamilyen információnak a honlapon, ahonnan letöltötted a fileokat.
2019. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÁNYK programba kell telepíteni. Tehát először az ÁNYK programot kell letöltened és telepítened innen: [link] Majd ezután megnyitod a programot és a Szerviz / Telepítés menüpontot kiválasztva megkeresed az említett jar fájlt.
2019. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
... majd ezután az Adatok / Új nyomtatvány menüpontot választva tudsz egy új nyomtatványt létrehozni ezzel a sablonnal. Beadni akkor tudod elektronikusan, ha van Ügyfélkapud - ahogy látom, ez a P01-19-01 másképp nem is adható el.
2019. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!