Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most akkor mi a különbség a...

Most akkor mi a különbség a falusi CSOK és a sima CSOK között? Mert én nem látok különbséget.

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

,,Amúgy elhiszem hogy vannak olyan faluk ahol nincs semmi de azé van sok kivétel pl Magyarnándor"


Még, de az is előbb-utóbb olyan falu lesz, hogy semmi nem lesz. Minden falu így kezdte, aztán eltűnt a közeli városokból a munka és a faluk is szépen lassan kezdtek kihalni.

2019. febr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Ez tényleg nevetséges, hogy mit gondolnak egyesek. Én speciel megyeszékhelyen lakom, és innen járok ki egy 2200 fős falura dolgozni több, mint 3 éve. :D Van itt minden, háziorvos, fogorvos, posta, élelmiszerboltok, hentesbolt meg minden. Tipikus budapesti felfogás, a Budapest táblánál szerintetek megáll az élet, kietlen pusztaság az egész ország.
2019. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: Ne zavarjon, hogy borsodi vagyok születésemtől fogva, nem budapesti. :D Megyeszékhely mellett persze, hogy tud működni egy falu vagy valamelyik nagyobb város mellett, mert ott vígan be tudnak járni az emberek dolgozni a nagyvárosba. De nem minden falu van valamelyik nagyváros közelében, az ilyen falvak meg csúnya ezt mondani, de döglődnek, mert semmi nincs náluk. Gyere le Borsodba, egy csomó ilyen falu van.
2019. febr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó én Szabolcsban lakom, engem más háborít fel. Engem nem érint,de megnéztem a listát. A szatmári részben gyakorlatilag egy falura sem fog járni mert nem volt népességcsökkenés. Köszönhetően a határon túliak tömeges bejelentésének. Kb az egyik legcsóróbb rész nem kap semmit.
2019. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!