Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megfenyegettek üzenetben hogy...

Megfenyegettek üzenetben hogy jelentettek és lenyomozták az IP címem egy kérdésre írt válaszom miatt, valóban törvénybe ütköző lenne amit írtam?

Figyelt kérdés
Remélem olvassa a fenyegető is. A kérdésre adott válaszom nem tetszett, ezért úgy gondolja hogy szépen megfenyeget. Csak annyit írtam kb. hogy öngyilkos szeretnék lenni, szívesen innék öblítőt, vagy leugranék valahonnan. Lehet szomorú, hogy akkor így éreztem. De nem hiszem törvénybe ütköző lenne ez, mivel egy ehhez hasonló kérdésre válaszoltam, ahol a kérdező is öngyilkos szeretett volna lenni. Nem hiszem hogy külföldre kijönnek értem a rendőrök, ugyanis nem Magyarországon élek, de a kedves fenyegetőnek nagyon unalmas lehet az élete ha jelentget és fennakad ilyeneken. Várom a további fenyegető üzeneteket, nem az első amit kapok, facebookon is kaptam már eleget, de valahogy soha nem kopogtattak be hozzám a rendőrök, ez hogyan is lehet?
2019. febr. 23. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a hülyeséget... Hogy nyomozták volna le az IP címed? 😂😂😂
2019. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Úgy ahogy a rendőrség teszi ha nem tudnád.
2019. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha úgyis meg akarsz halni, akkor nem mindegy, hogy „Ki kopog? Mi kopog?/ Egy fekete holló! / Nála még / A levél, /Vagy ahhoz hasonló.
2019. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
2-es,és a rendőrség fenyegeti üzenetben a kérdezőt? Ne legyél már marha... Rajta nyomozzátok le az IP címemet. Semmit nem értek vele. Mindenki retteg ettől az IP lenyomozástól, kiírjam ide az enyémet? Mit csináltok vele? 😂
2019. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság nem bűncselekmény. További jó szórakozást!
2019. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezt itt ne vedd fel, szeretnek ilyennel fenyegetni a valóságban egyetlen olyan eset volt 15 év alatt akit IP cím miatt fogtak meg, a többi kamu.
2019. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Jaj de hülyék vagytok. Te is kérdező.
2019. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
- szólt a Helikopter, és tova repült.
2019. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván buzdítottad, vagy ötletet adtál, hogy ölje meg magát, ha megtörténik, akkor közvetve, de bűnös vagy.

Nekem meg mindig perverzek írnak privát üzeneteket, rengeteg beteg, aberrált, magányos pszichopata van itt.

2019. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Meg van az IP cím. Utána? Mit csinál? Hm? Elemgy hozzád? Hova? Azt nem tudja hol laksz. Ezzel csak a szolgáltatóhoz jut el. A szolgáltatótól kell kikérni, hogy az adott időn belül ezen az IP cím melyik ügyfélhez volt kiosztva. Ezt még a rendőrségnek sem adják ki csak, ha hivatalos bírósági papírt mutatnak meg, nem hogy egy random embernek. Szóval ne aggódj.
2019. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!