Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet valami bajom abból, ha...

Lehet valami bajom abból, ha meg akarom viccelni azt aki nem kéri el tőlem a személyit?

Figyelt kérdés

Lassan 25 vagyok, már kezdem unni hogy 10-ből 8-szor még mindig elkérik a személyimet, a maradék kettő is, látom rajtuk mindig, nagy dilemmázás után csak mondja a végösszeget.

Azt találtam ki hogy megvárom amíg megkapom a blokkot, majd megkérdezem, hogy hogyhogy nem kért személyit? És mondom hogy márpedig kellett volna, ugyanis nem vagyok 18, ez most pedig egy ellenőrzés. Majd előveszem és megmutatom neki.


2019. márc. 1. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Csak a munkájuk végzik. Egy ilyenért kicsapják őket. Inkább örülj neki, hogy ennyire fiatalnak nézel ki.
2019. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Minek örüljek neki? Nőként lehet még van is előnye, de így, semmi.
2019. márc. 1. 23:14
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Irigyellek a problémád miatt!


Mi a munkád/mit tanulsz, hogy ilyenre van időd?

2019. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Ezt én is kérdezhetném tőled, mert válaszoltál a kérdésem alá.
2019. márc. 1. 23:40
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
De rá érsz.
2019. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Növessz szakállt, problem solved.
2019. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Büntető eljárás indulhat amiatt, hogy hatósági ellenőrnek adod ki magad, ha azt mondod, hogy ez egy ellenőrzés. Amúgy nem igy ellenőriznek. Hanem utána mennek be miután a 18 év alattinak kiadták. Minden esetre te járhatsz pórul
2019. márc. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte engem is dühített, de most 37 évesen inkább örömmel tölt el, hogy ennyire fiatalnak néznek. Amúgy nem ajánlom, vagy ha mégis, utána gyors nevetve tedd hozzá, hogy csak hülyéskedtél.
2019. márc. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj igazságot szolgáltatni.
2019. márc. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Molyember ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igazuk van, mert a kérdésed alapján 12 évesnél idősebbnek nem mondanálak. "Meg akarod viccelni." Mint egy kisgyerek, aki bosszút forral, mert rászólt az óvónő. Ráadásul pont azt akarod "megviccelni", aki nem kérte el a személyidet. Logikus...
2019. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!